Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok általában mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok általában mi az a pont az ismerkedésnél, amikor érzitek, hogy az adott srác/lány kell nektek?

Figyelt kérdés

Ez lehet akár az első összenézés, vagy az első szex, netán első mélyebb beszélgetés...stb, kinél mi.

Tehát arra gondolok, hogy mikor kezditek el azt érezni, hogy sokkal hevesebben dobog a szívetek az illető iránt?

Elég ehhez a külső, vagy valamilyen belső tulajdonság indítja ezt el inkább?


2013. júl. 14. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy jó az a randi, ahol teljesen el tudok lazulni, és egyfajta buborékban érzem már magam.

21F

2013. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam az a pont volt amikor elmesélte, hogy rendszeresen méregeti a vérnyomásár..halálfélelme lesz és ha nem vágódik el akkor nem viszi el a mentő..megnyugszik( egyébként semmi baja az egészségével csak ilyen kényszer, hogy bizonyos időközönként meg kell mérni a vérnyomást, mert különben infarktust kap) Nos....nálam dettó...mindig is gondoltam, hogy rajtam kívül nincs még egy ember a világon aki ilyesmit csinál..amikor elmesélte - nem tudta, hogy én is ilyet csinálok! - tudtam ő az igazi akire egész életemben vártam! Azóta egyikünk sem méregeti a vérnyomását :-) De ez volt a "jel" hogy ő az igazi!
2013. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mikor NEM kell...amikor az első randin már mindent tudtam az exe kedvenc ételeiről és a bélműtétjének körülményeiről akkor azt mondtam köszönöm, túl sokat tudok...
2013. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az első pillantásnál, ezért hajlamos vagyok figyelmen kívül hagyni azokat a dolgokat, amik egyébként taszítanak tőle.
2013. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2: én is ilyen vagyok! Ez a pánikbetegség. De ezt biztosan tudtad. De hogy hol szedek össze egy másik pánikbeteget, azt nem tudom :(


#3: ilyen nekem is volt. Már rendesen várom a randevúkon, hogy azzal kezdődjön a mondóka hogy "Na akkor mesélek a bélműtétemről". Ezeken rendesen ki tudok akadni, már nekem is elkezd fájni a hasam.


Mennyire hasonlóak mások problémái is.


Amikor szóba hozza az előző kapcsolatait, vagy elhangzik az EX szó, akkor már kuka. Értem, valamiről csak kell beszélni, de ne az előző partnereiről. Arról sem, hogy kikkel, hol, hogy, mikor szexelt. Kiábrándító.

2013. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem főleg a belsőn múlik,ha valaki nagyon megtetszik belsőre, akkor utána nehezen tudom csak elfelejteni az illetőt..
2013. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!