Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik fent vannak társkeresőn. Így hogyan döntitek el, hogy érdemes-e velem foglalkozni?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, h pl ráírok egy lányra. Ő elolvassa, de nem válaszol semmit, de meg sem nézi az adatlapom. Így honnan tudja, h nem vagyok negfelelő?

Azt értem, h nem ír vissza, hisz naponta sokan írnak. Illetve hogy a nemírok és a nemet írok az ugyan az. De hogy dönt, ha csak egy kis képet lát rólam?

Badooról van szó egyébként.


2015. nov. 4. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondhatni két körben dől el az egész számomra társkeresőkön.


1. kör: Adatok alapján. Magasság, jóképűség, testalkat, hajszín/frizura, profilleírás, keresett kapcsolatfajta, stb.


2. kör: Mit írt nekem. Ha csak annyit "Szia szépségem! Ismerkednék veled, mert nálad gyönyörűbbet még a világon nem láttam.", akkor elég esélyes hogy hagyom a fenébe az egészet. Ha valaki nem tud kicsit is kreatív lenni, normálisan ismerkedni, akkor ahhoz mit szóljak?


Csak olyat írj társkeresőn egy idegen nőnek, amit a valóságban is szemrebbenés nélkül elő tudnál adni egy neked tetsző, ismeretlen nőnek, akihez van merszed odamenni. Ha még szerinted is hülyeséget írsz, akkor mi értelme?

2015. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy valakinek elég a kis kép,és nem jön be neki.
2015. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegnap két kamuprofilt jelentettem be a love.hu-n, Mindkét felhasználót kitiltották. Úgyhogy így ismerkedjetek a neten!


Nekem eddig csak olyan nőknél volt sikerem, akikkel nem társkeresési céllal ismerkedtem.

2015. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán írok frappáns levelet. Általában nem lehet, hisz a lányok profiljai nincsennek kitöltve, van róluk pár kép és ennyi. Ezekre nem tudok semmi értelmeset írni, nem derül ki róluk semmi.

Így szinte mindig csak annyit írok, h Szia xy nagyon szimpatikus/ csinos/ aranyos/ bájos/ élezvidám/... ami épp legjobban illik a hölgyre. Szívesen megismernélek! Vagy ehhez hasonlót.


Perszeb ha a profilja ki van töltve, és lehet frappánsat írni rá, akkor írok.


Milyen kreatív dolgokat lehet írni, amikor csak pár pózkép van fent? Még ha a lány, cuki is és látszik rajta, hogy kedves és cuki?

2015. nov. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!