Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy nőnek se? Nagyon el vagyok már keseredve

Figyelt kérdés

Sok lánnyal találkoztam már az elmúlt időben és azok akik kicsit is jól néztek ki mind elutasítottak. Volt amikor elég nagyon is koppantam és egyre csak csökken az így is kicsi önbizalmam.

Rengeteget kocsikáztam, rengeteg időm és pénzem mert rá találkozásokra, randikra. Nem a pénzt sajnálom mert szívesen költöttem volna arra a lányra aki velem van de egyik se járt velem.

Hol vannak olyan nők akik nem azt nézik hogy ki mennyire nagymenő? Hogy lehet ezt kiszűrni?


2015. nov. 4. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
túl unalmas vagy nekik! sehol sincsenek olyan nők,inkább prostizz olcsóbban kijösz mint hajkurászni a nőket feleslegesen
2015. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

prostizást kihagyom...

Bosszantó hogy még egy komplett idiótának is van barátnője. Normálisnak tartom magam és igényesnek, kövér sem vagyok, magasságom is átlagos, nem vagyok alkesz, dolgozok rendesen. Ez nem elég???

2015. nov. 4. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem ez nem elég nekik. Pont amit jónak látsz, hogy normálisan viselkedsz velük és nem úgy mint valami gyökér hülyegyerek nem jó nekik. Persze biztos van amelyik elfogadna, de amint látod és tapasztalod a többségük nem erre vágyik. Nem egy nyugodt, értelmes srácot akar a többség. Nem elég érdekes nekik az, hogy emberi módon bánsz velük, értelmes kerek mondatokban ki tudod magad fejezni...
2015. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rossz lányokat kerestél meg vagy rossz helyen kerestél barátnőt. Próbálj nem túl messze a lakóhelyedtől randizni, nem kell drága helyre elvinni a nőt sem. Engem kifejezettem zavarna ha drága helyre vinne el egy férfi, mert főleg beszélgetni szeretnék vele, az akkor másodlagos lenne, hogy hol és mit iszok. Sok nőnek nem jönnek be a nagymenők sem. Hol szoktál ismerkedni?
2015. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neten szoktam próbálkozni és általában max pár 10km-re lévő lány jöhet számításba de volt már aki 60km-re lakott.

Nem a fővárosban lakom és ez a környék nem olyan sűrűn lakott.

2015. nov. 4. 19:57
 6/7 donne válasza:
37%
itasd le őket, vagy legalább 3 fél , és mehet a parti. ha nem mászol rá egyre se, ugymond akkor ugyis lépnek....
2015. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 carpediem1983 ***** válasza:
ajánlanám figyelmedbe hogy a neten kívül is van világ
2015. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!