Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kicsit elvagyok keseredve,24...

Tomma kérdése:

Kicsit elvagyok keseredve,24 éves normális fiú vagyok barátokkal, normális családdal életvitellel stb, nem értem miért nem kellek senkinek? Talán csak szomorúságból.

Figyelt kérdés
Nem értem miért futnak zátonyra a kapcsolataim! Tudom hogy vannak hibáim mint mindenkinek, de mindig megpróbálok azért tenni hogy jobb legyek. De valamiért nem megy Nem is tudom miért írtam most ide.

2014. jún. 14. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van egy olyan hibád, amit te nem is tartasz nagy dolognak, de mégis nagyon zavaró a lányok számára. Vagy egyszerűen csak nem találtad meg azt a lányt, akivel minden klappol. Fiatal vagy még, ha így van, még nincs veszve semmi. Ha pedig az első ok áll a dolog hátterében, akkor próbáld meg sorra venni a szakításokat, még ha ez kellemetlen is, és keresd meg a közös pontot, és talán rájösz, hogy mi lehet a gond.
2014. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd találkozok az igazival... ne búsulj.. Lehet, hogy egy kis szünet kéne,hogy amikor találkozol egy lánnyal, ne ugorjanak be az előző dolgok, a kudarcok, zátonyok. Ő tiszta lappal indul, nem tehet az előzőkről. És egy kicsit engedni kell... ne "akard " kemény akarattal. Hagyd, hogy történjenek a dolgok és szemléld egy kicsit egykedvűen. Lesz, ahogy lesz. Biztos voltál már úgy, hogy valamit, egy tárgyat kerestél, sehogy sem találtad meg, és mikor letettél róla, egyszer csak felbukkant a semmiből:)
2014. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok!

Igen tudom hogy mikor az ember vmit nem akar görcsösen azt ugymondd könnyebben bekövetkezik, csak hát fáj, nagyon tud fájni, mert egyik szakításom sem konkrét dolog miatt történt, és igen azt tudom hogy eddig egyik sem volt az a bizonyos lány! Csak most itt a nyár, és a sulikezdet még messze van, most keresek majd vmi alkalmi melot hogy lekössön.. remélem segiteni fog:( nagyon bizom benne mert most kilátástalannak érzem az életem

2014. jún. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!