Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt akarok szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyhm kérdése:

Barátnőt akarok szerezni valami komolyat. Az előny ha szinte mindenki viccesnek, jófejnek, aranyosnak tart, vagy legyek néha komoly is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tök 8, ha gazdag vagy.
2012. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen lány után mész...
2012. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se full gazdag, de megvan minden amit akarok, de milliomos se vagyok... mármint hogy érted hogy milyen lány után megyek?
2012. jún. 7. 22:46
 4/13 anonim ***** válasza:
tök mindegy ha nagy farkad van meg tök izmos vagy mellé még helyes is
2012. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Izmos(szálkás) nem vagyok. De erős vagyok. A többi meg megvan :D
2012. jún. 7. 23:05
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor a tied
2012. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Háát.. nem olyan egyszerű mint ahogy hangzik:/
2012. jún. 7. 23:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp legyél komoly is! A vicces, jófej gyerek nem kap puncit. Személyes tapasztalat...


22/f

2012. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor most kifosom úgy a belem, hogy még a szemem is lehet kiesik, de akkor olyan mentőt hívok, hogy váááh most megdugom a falon lévő lyukat , köszönöm a segítséget
2012. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok rá, hogy vajon milyen NŐKKEL volt már dolga azoknak a válaszolóknak, akik azt tanácsolták, tök mindegy, hogy viselkedsz, ha van pénzed, meg farkad. Akit csak ennyi érdekel, azt nem nevezném nőnek, max. hülye, agyatlan pi.csáknak, akikből tényleg elég sok van, viszont nem egy nagy kihívás "hozzájuk jutni".


Szerintem ha komoly barátnőt akarsz, akkor légy mindenkivel nyitott, jófej,laza, vicces, de azért ne humorizáld túl a dolgokat, mert egyrészt az egy idő után fárasztó, más részt meg nem fognak komolyan venni.

2012. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!