Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nem annyira fontossak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem annyira fontossak az anyagiak a nőknek?

Figyelt kérdés
A videóban számomra átlagosnak tűnő nők szerepelnek. Ez egy a millió ilyen videóból. https://www.youtube.com/watch?v=jV6rOiqtKco
2015. nov. 5. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnos, de sőt ilyen esetben csalódásnak élik meg, hogy nem a luxusjárműbe tehették a koszos 3,14csájukat
2015. nov. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megnéztem a videót, undorító
2015. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem vágyom más pénzére. Az életem az enyém, ha jólétre vágyom azt magamnak teremtem meg. Ha valaki eltart, elhalmoz a szép a formás popomért, és egyszer rámun, mi lesz? Száraz kenyeret fogok vacsorázni a férfitól kapott drága ruháimban...ugyan.
2015. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, persze biztos voltak akik tovább sétáltak, de szerintem nem kell sokáig csajt keresgélni egy ilyen kocsival. Nem is ez a szomorú, hanem az, hogy nem vallják be, hogy vonzzák őket ezek a dolgok.
2015. nov. 5. 23:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne próbálni MO-n is van egy Maruti 800am hozzá, már csak valami luxus szart kéne bérelni :D és kéne még 1 ember aki vezeti a másik kocsit. :D
2015. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jöjj rá végre, hogy "a nők" nem egy személyiségtipust jelöl! Ahány nő, annyiféle.

Nekem minden barátom fiú, elég mélyen ismerem őket abizalmi kapcsolatunkból adódóan, de nem volnék képes megnevezni egyetlen olyan tulajdonságot, ami mindegyikükre igaz! Mert nincsen ilyen tulajdonság.

2015. nov. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

4: Szerinted ha egy nő keresgélne férfit ilyen kocsival, nem járna sikerrel?

Ugyan már!

2015. nov. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem a videót. Na ennyit a mai nőkről. . .
2015. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyik se gold digger. Egy gold digger hosszú távra akaszkodik rá egy férfira, elhiteti vele, hogy ő a #1 szívszerelme és, hogy szüksége van rá, a szerencsétlen faszi meg nem győzi a pénzt költeni rá, mert attól fél, hogyha egyszer is keveset ad neki, akkor elmegy. Érzelmi terror az egész. Ezek csak szerencsétlen kislányok, akik annak reményében mentek volna a szobára a férfiakkal, hogy legalább egyszer életükben ők is elmondhassák a barátnőik előtt, hogy egy milliomos faszát szopták le, mielőtt visszatérnek az unalmas mókuskerekükbe. Egy igazi gold digger-re Palácsik Timi a legjobb példa. Miután a Damu nem tudta fenntartani az az életszínvonalat, amihez hozzászokott, beperelte őt hamis vádak alapján, lehúzta őt egy valag pénzzel, közben meg a nagy kutyák között sírt-rítt, míg végül az a torz kis télapó Vajna be nem fogatta őt, azóta pedig őt terrorizálja érzelmileg, egy öregember meg eleve sebezhetőbb lelkileg, szóval ő aztán milliókat költ rá, bár ezzel nem Vajnát védem, mert ettől függetlenül ő egy hatalmas ge€i.

Szóval ja, illene agyat növeszteni és megtanulni a különbséget a naiv kislányok és a gold digger-ek között.

2015. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

most nézd meg, ez szerelem első látásra bárki bármit mond :D

[link]

2015. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!