Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek, csajoknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek, csajoknak miért fontosak az anyagiak a párkeresésnél?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

A manikűrőst,a fodrászt,az új ruhát,a vacsorákat,a kiegészítőket,a legújabb,legdrágább szempillaspirált miből

fogja kifizetni a pasas?

2012. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok és nem fontos számomra, mert én jól keresek. Akkor mire is fel az általánosítás? Kösz.
2012. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert előbb utóbb szülni fog és fontos egy nő számára az utódok (anyagi) biztonsága és a stabilitás. Ösztön ...
2012. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

A csajok azt állítják, hogy igényes pasit keresnek! Csak hogy mit takar náluk ez az igényesség?

Elárulom:

luxus kocsi minimum

brad pitt kinézet minimum

partiarc legyél, az is minimum náluk stb...


Ha ezekkel ma nem rendelkezik egy pasi, soha nem lesz Magyarországon barátnője... :(

2012. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor romániába kell menni csajozni:D
2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok

irónia volt amúgy,és pasi vagyok

de szerintem a legtöbb lány ilyen!

2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten igenis fontos. Nálam a rossz tapasztalat miatt: az előző párom én tartottam el sokáig, neki meg kényelmes volt, nem is tett azért, hogy legyen munkája, illetve hogy jól fizető munkája legyen. Persze emellett én csináltam a házimunkát is, mert "az a nő dolga". Egy szál rózsát nem kaptam, mert "nincs rá pénz". Hát köszönöm, ebből egy életre elég volt. Nem gondolom magam anyagiasnak, de igenis fontos, hogy a párom megálljon a lábán, és azért ne nyomorogjunk. A mostani párom dolgozik, jól keres. Nem költ rám túl sokat, szó nincs arról, hogy ő fizetné a fodrászom meg a ruháim. De nem akadályoz a pénz, ha valahová el akarunk menni, meg tudjuk oldani, nem azt kapom mindig, hogy erre se telik meg arra se. Lehet, hogy szégyen és gyalázat, de nekem így sokkal jobb. Ja, plusz nincs bennem a félelem, ami az előző kapcsolatomban volt, hogy mi lesz, ha munkanélküli leszek, felkopik az állunk, mert tudom, hogy tud segíteni a párom, amíg találok új munkát.
2012. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

4.:

- nincs kocsim.

- ez sem stimmel. [nem mintha emlékeznék rá hogy néz ki a csávó]

- őőő ezt nem egészen értem.


és mégis azért befigyelt már nem 1 nem 2 nem éppen futottak még kategóriás bnő :) csak érteni kell hozzá.

2012. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Brad Pitt már 50 éves, ember, nem kell :)


Szerintem azért fontos, hogy ne a semmire szüljön.


Ha csak járogatásról van szó, akkor mindegy, senki sem várja el, hogy a fél fizetését a pasi ráköltse, aki meg megteszi, annak úgy kell, azt palimadárnak hívják.

2012. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Etnikumunknál mókás ez ott a 22ezres segílyke is elégséges :D :D (Aztán lesz 8 gyerek, de miből vazze'?)
2012. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!