Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik önmagukat nem tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik önmagukat nem tartják értékesnek, milyen alapon várják el, hogy mások értékesnek tartsák őket és esélyt adjanak nekik?

Figyelt kérdés

Az élet más területein evidens, hogy akkor kapsz esélyt, ha bebizonyítjuk, hogy alkalmasak vagyunk az adott feladatra. Például egy állásinterjúnál is csak az kap esélyt, aki meggyőzi a HR-est, hogy alkalmas, jobb, mint a többi jelölt. Ha azt írná valaki az önéletrajzába és motivációs levelébe, hogy ő semmire se jó, akkor be se hívnák.

A társkeresés is hasonló: van sok jelentkező, és azt fogják választani, aki hitelesen képes kommunikálni az értékeit.


2015. nov. 7. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Általában a kiindulóhelyzet, hogy értékesnek tartjuk magunkat. Aztán rájövünk, hogy mindenki leszarja az értékeinket, smmit nem számítanak ebben a -külsô és -pénzorientált világban, és többé mi sem tartjuk értékesnek magunkat.
2015. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
(A HR egy igen undorító faj.)
2015. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, én úgy indultam, hogy a saját családomtól folyton a kritikát kaptam már kicsi gyerekként, meg hogy élhetetlen vagyok, semmire sem jó, utcaseprő karriert jósoltak nekem, aztán beintettem nekik... De azzal, hogy kitörtem, nem nekik akartam bizonyítani, csak jól akartam érezni magam.
2015. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És egy alkoholista, aki minden héten ájulásik issza magát és a bnőjének kell őt az ágyig elcipelnie, miben értékesebb, annál aki egyáltalán nem iszik?


Ő mit kommunikál másképp, mint én?

2015. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki egy alkoholista mellett kitart, az vagy eleve ilyen közegben nőtt fel, vagy nem mindig volt ilyen a párja, és reménykedik, próbál segíteni.
2015. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azért tartom magam értéktelennek, mert sok rokonom és sok régi osztàlytársam annak tartott amiért szerény, csendes voltam kislányként.

Olyan alapon várom el, hogy tudom, hogy az új ismerősök ezekről nem tudnak.L21

2015. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értékesnek tartom magam és mások is értékesebbnek tartanak, még aki nem is ismer 4 szem közt, mégis a csajoknál esélytelen vagyok, nem azért mert nem tudok kommunikálni, hanem mert csak a külsőmet nézik.
2015. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!