Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a nők morálja felelős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nők morálja felelős azért, hogy be kell őket csapni a siker érdekében, ez felelős ezért, hogy kevésbé tartják őket értékesnek?


2013. dec. 25. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos az a felelős akit átvernek...
2013. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, mert az externáliák interriorizálnak... ha egyszerűbben fogalmazol nem leszl tőle butább...
2013. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, szerinted mindig az a felelős, akit bántanak: ha egy gyereket az osztályban mindenki csúfol, Ő a hibás, ha valakit megerőszakolnak, Ő a hibás, ha valakit gyűlölnek a rasszisták, Ő a hibás, stb.
2013. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, de itt nem egy egyénről volt szó, hanem általánosságban a nőkről!
2013. dec. 25. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jön be ez...

Ha én megtudtam, hogy becsaptak, azonnal hajítottam az illetőt, legyen az pasi, vagy szimpla barát.

2013. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Igen, de itt nem egy egyénről volt szó, hanem általánosságban a nőkről!"


Nincs különbség. A nők is egy "egyén", átvitt értelemben. A személyek eleme az egyén, a nemek eleme a nők.

2013. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

a nők egy csoportja igen, biztos.

De van egy másik csoport, akik meg nem.

és ugyanez ugyanúgy megvan férfiban is.

Tipikus kell a jó? Nem. Kell a sz*r? Kell.

Ez egyénfüggő.

2013. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az arányokról is írhatnátok valami, hogy teljes legyen a kép.
2013. dec. 26. 01:54
 9/9 Költőnő? ***** válasza:

figyelj, azért rohadt nehéz arányokat írni, mert ez speciel az én baráti/ismeretségi körömre nem jellemző. Mivel nem tartom magam sem erkölcsi, sem agyi szinten síknak, ezért értelemszerűen nem ilyen emberek társaságát keresem.

De ahogy elnézem, sajnos van ilyen jó pár. Hála istennek engem messzire elkerülnek a való életben

2013. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!