Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lehetőségeket javasolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségeket javasolnátok egy egyedülálló srácnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

26 éves vagyok, egy kisvárosban élek, hétköznaponként egy hivatalban dolgozok. A munkahely is itt van 2 km-re a lakhelyemtől.

Mint minden fiúnak, nekem is vannak társkeresési problémáim, amelyeket két részre oszthatunk:

Az első a személyes gátjaim, azaz hajlandó vagyok általánosítani a nőket, így kicsit gátlásos vagyok. Én olyan szívesen igent mondanék egy nőnek ha ez lenne a szitu. Igényeim nem magasak, egyedül csak az a fontos, hogy összehangolódjak a lánnyal. A másik akadály a szokásos fizikai akadályok, miszerint ez egy kisváros, és a távkapcsolatban nem azt állítom hogy nem hiszek, csak a másik félben nem bízom, hogy ez neki is járható út, meg csak hétvégén tudunk együtt lenni. Volt egy 7 éves tartós kapcsolatom.


A társkereső oldalak csapdáiról könyvet írhatnánk együttesen, a facebookos társkeresés nem lenne tán rossz. Csevegő oldalakkal az a baj, hogy zsákbamacska az egész. Eljárni nem nagyon szoktam, mert mindig olyan cikinek érzem a dolgot. Ha nincs ötletetek, az se baj, a társkeresési problémák témakörre is nyitot vagyok, mások sztorijait is elolvasom.



2015. nov. 3. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen sok választás. Azért nincsen, mert elszúrtad. Nem kicsit - nagyon. Nagyon elszaladt mlletted az élet.
2015. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis el sem olvastad a leírást. :P
2015. nov. 3. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Most 7 év szünet utána kellene visszarázódnod az életbe az exed után. Szerintem elszaladt melletted az élet.
2015. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nem baj. Élveztem azt a 7 évet vele. Míg mások küszködtek nekem ott volt a párom.
2015. nov. 3. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:

"Mint minden fiúnak, nekem is vannak társkeresési problémáim"

Ezt honnan szedted? Nekem pl nincsenek.

2015. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz keresned olyan elfoglaltságot, ahol új emberekkel ismerkedhetsz. Kisvárosokban is lehet találni tanfolyamokat, sportfoglalkozásokat, önkéntes akciókat, amiben résztvehetsz. Tanulhatsz főzni, táncolni, ami adja magát. Ha esetleg valami nagyobb városhoz közel laksz, akkor akár ott is. Fontos, hogy ne akarj elsőre túl sokat. Már pusztán az új emberek megismerésével is nyersz, ha valaki megtetszik, akkor se görcsölj be. Nem egyszerű, ehhez jól kell ismerned magad és tudnod kell az érzelmeidet, de meg kellene tanulnod lazábban kezelni a helyzetet.
2015. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megoldom szerintem. Munkám során naponta új embereket ismerek meg, volt onnan már 1 randim is :D
2015. nov. 3. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés tárgya?
2015. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát hogy meséljetek nektek milyen problémáitok van csajoknál?
2015. nov. 3. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor miért nem ezt írtad a kérdéshez?
2015. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!