Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most hazudott nekem vagy nem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hazudott nekem vagy nem?!

Figyelt kérdés
Ugye van egy fiú aki tetszik és nem tudom mit érez.Egyszer már elmondtam neki hogy tetszik és ő azt mondta hogy nem tetszek neki.....és ebben az évben megváltozott.....egyre többet kérdezget...megkérdezi hogy milyen lett a rajza...valamikor nem akar elengedni meg odaül a helyemre....szokott piszkálni meg néha beszólni..szoktam látni hogy néz és amikor én is ránézek elmosolyodik...és egyszer utánzott órán....azt mondják,hogy velem más mint a többi lánnyal....

2015. okt. 3. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:

gondolom nyáron te is változtál?!


hány évesek vagytok?

2015. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ügyi0617 válasza:
100%
hát ez lehet azért is mert tetszel neki.vagy csak fiatalok vagytok és még gyerekes a fiú viselkedése.
2015. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk
2015. okt. 3. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:

valószinuleg nyaron változtál, noiesedtél és ez bejön neki


és mikor mondtad neki, hogy tetszik?

2015. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tavaly és abban egyeztünk meg,hogy barátok maradunk.
2015. okt. 3. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
valószínüleg megváltozhatott a véleménye vagy csak a srác is kicsit komolyodott . nekem is tetszett egy srác azt hittem bejövök neki ,mert folyton ölelgetett ,és más volt velem mint a tövbbi lánnyal aztán kiderült hogy csak azért mert az egyik legjobb barátja vagyok de egyeltalán nm jövök be neki. nm tudhatom hogy rád hogyan néz lehet hogy ez más és megtetszettél neki . de lehet h csak annyira jóban vagytok hogy szinte már meg se lehet különböztetni hogy barátság vagy szerelem ez . figyeld meg hogy mit tesz ,hogy néz rád...stb. aztán ha szerinted bejössz nei akor kezdj el flörtölni vele ! hajrá ! :)
2015. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nagyban befolyásolhatja az a véleményét, hogy kb 2,5 hónapig nem látott

Es egyre jobban nézel ki es most mar bejossz neki

2015. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy még nagyon kislány vagy, de azért azt tudhattad volna, hogy egy lány sosem fejezi ki ilyen nyíltan az érzéseit addig, amíg a fiú nem közeledik. Nem kellett volna megmondanod, hogy ő tetszik neked, elég lett volna, ha többször beszélgetsz vele általános dolgokról, és akkor kiderül, hogy tényleg tetszik-e belsőleg is, vagy csak külsőleg, és az is kiderült volna,hogy a fiúnak te tetszel-e, ill. hogy akar-e még a továbbiakban is beszélgetni veled. Mást nemigen tudok elképzelni egy 13 évesnél, remélem, te sem.
2015. okt. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!