Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas elvárások vagy igény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas elvárások vagy igény alapú társkeresés?

Figyelt kérdés

Hiszem hogy létezik az a lány akit keresek, csak még nem tudom merre jár. Egyesek szerint magasak az igényeim, szerintem csak a múltból kiindulva tudom hogy "mire vágyok" és "kire". Nem külsőségekről van szó főleg, hanem tulajdonságokról.


Persze az ember a külsőt látja előbb, nem hátrány ha az is bejön. :)


Szerintetek ha valakinek magasak az elvárásai akkor adja lejjebb mert másképp nem talál magának komoly kapcsolatot, vagy az igényeit tartsa szinten?


Létezik kompromisszum, és elég kompromisszumképes embernek tartom magam, de mi van ha a "magas léc" miatt nem találom a párom!?


Bp, 26F



2015. okt. 20. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ha valakinek magasak az elvárásai akkor adja lejjebb mert másképp nem talál magának komoly kapcsolatot, vagy az igényeit tartsa szinten?"


Ez személyiségtől függ, hogy kinek mennyire van igénye egy kapcsolatra. Nekem például még sosem volt komoly párkapcsolatom ,mivel csak olyan nővel alakítanék ki, akibe szerelmes vagyok. Ez az egyetlen elvárásom, viszont ennek nagyon kevés nő felel meg.

2015. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Még bő 10 éved van rá, hogy családot alapíts, szerintem kár kompromisszumot kötni, mert annak később mind megisszátok a levét.
2015. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hmm ...bő 10 év? :D azért én addig nem terveztem várni de azért erősen a 30 feletti időszakban tervezem ezt. 32-33 fele már meglesz hozzá az amit elképzeltem.


Alapból nem gondolom én sem hogy célszerű lejjebb adni, de vagy az a baj hogy nem jó helyen keresek, vagy az hogy olyan nők találnak meg akik alkalmatlanok az ismerkedésre.

2015. okt. 20. 14:34
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha a mi példánkat veszem, a párom 26 éves korában még nem is ismertük egymást. 32 volt, amikor összeakadtunk, egy év múlva összejöttünk, mostmár együtt élünk és lassan jöhet majd a családalapítás.

Komolyan, pasiként pláne ne siettesd, nőként ugye kicsit gázosabb, ha az ember szeretne egyszer gyereket... :)

2015. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Siettetni nem... tudod amire rágörcsölsz az amúgy sem megy :D Inkább csak "zavar" a tény. :)
2015. okt. 20. 14:43
 6/16 anonim ***** válasza:
A megalkuvásnak soha nincs jó vége.
2015. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy mennyire reálisak inkább az elvárásaid, mert ha Ted Mosbey-féle "és basszgitáros legyen a nejem, és szeresse a keresztrejtvényeket" szintűek az elvárások, akkor adj alább:D

De amúgy azt mondom hogy felesleges olyannak erőltetni a dolgot, akiről már a legelején kiderül, hogy nagyon nem neked való.

2015. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jót nevettem a példán, "utolsó" :)


Nos, azért annyira nem vagyok elfogult, tudom hogy nincs tökéletes "kapcsolat" olyan van amit ketten tudunk együtt fejleszteni és jobbá válni.


Az más kérdés, hogy ha az alapkövek nincsenek meg a fejlesztgetés is felesleges :)


köszi a választ!

2015. okt. 23. 13:26
 9/16 anonim ***** válasza:
De arról már van elképzelésed, hogy mit szeretnél? Megtudod magadnak fogalmazni az igényeidet, elvárásaidat, ha már nekünk nem tudtad?
2015. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Természetesen igen. De az nem ide tartozik , nem ez a kérdés!


A kérdésem újra értelmezése hasznos dolog: Nem az a lényeg hogy én meg tudom e fogalmazni az igényeimet, hanem hogy az elvárások lejjebb adása megoldás lehet, vagy inkább a kitartás? :)

2015. okt. 23. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!