Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon való ismerkedésnél nagyjából mennyi idő után hívhatom el a lányt randira?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon írtam egy lánynak, válaszolt is, és megadtam, hogy milyen oldalakon tud még elérni pl. facebook, skype, chat. Természetesen a társkereső oldalon már láttuk egymás fényképét, tudjuk egymás külsejét, tehát ezen már túl vagyunk. Fel is vett engem skype-ra kezdésnek, aminek nagyon örültem.

Tegnap este írogattunk egymásnak skype-on délutántól estig, és jól eldumálgattunk, egy témával kapcsolatban pedig külön fel is keltettem az érdeklődését, mert arról még külön vissza is kérdezett dolgokat, és érezhetően tetszett is neki a dolog.

25 éves vagyok, és volt már barátnőm, de társkereső oldalon csak most próbálkoztam először, ezért vagyok most egy kicsit elbizonytalanodva. Eddig csakis személyes ismerkedésekkel volt barátnőm, ahol már eleve egy személyes találkozással kezdődött a dolog, utána meg persze ment gördülékenyen a dolog, nem sokat gondolkoztam a dolgon.

De itt ugye még csak írogatással kezdődik, és nem tudom mennyi idő után kellene elhívni egy randira. Tegnap beszéltünk először skype-on, meg előtte a társkereső oldalon válaszolt nekem röviden. Tehát még az elején vagyunk.

Van bennem egy félsz, hogy ha túl hamar hívom el, akkor gyakorlatilag lerohanom, ettől pedig mint mindannyian tudjuk a lányok megijednek, és inkább visszavonulót fújnak minthogy folytassák, ez pedig egy olyan dolog amit a fiúnak már gyakorlatilag lehetetlen helyrehozni.

De közben ha túl sokáig várok, akkor meg lehet azt hiszi, hogy bátortalan és határozatlan vagyok, hogy nem merem elhívni, pedig ez nem igaz, ha az kell, innen már megyek is fel a skype-ra és elhívom egy randira, ezen ne múljon. Vagy nehogy más fiúk felé kezdjen el kacsingatni az időhúzás miatt, mert nem történik semmi.

Mindkét oldallal tisztában vagyok, és mindkettőről nagyon sokat gondolkoztam, nekem elhihetitek. Nagyon is tisztában vagyok mindkettővel.

És látta a képemen a külsőmet, fel is vett skype-ra, ahol már el kezdtünk beszélni, és felkeltettem az érdeklődését, így igenis van vesztenivalóm.

És szerintem mindannyian tudjuk, hogy hány lány ír vissza a társkeresőkön a fiúknak, kinek milyen tapasztalata van ezekről az oldalakról, ezért ezt tényleg nem szeretném elcseszni.

És nem úgy értem a kérdésemet, hogy mikor kell elhívni, hogy ezt válaszoljátok, hogy "Jövő hét kedden 19:30-kor hívd el egy randira". Nyilván nem így értem, hanem hogy nagyjából hány skype írogatásos alkalom után hívjam el.

A lényeg, hogy nem szeretném elijeszteni, de nem szeretném megvárakoztatni sem.

Természetesen akinek csak tippje, ötlete van, azt is izgatottan várom, de a tapasztaltak válaszát különös figyelemmel fogadom :) De amúgy tényleg írhat mindenki bátran :)


25/F



2015. nov. 9. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a következő jól sikerült beszélgetés alkalmával megpróbálhatod.

N

2015. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amikor úgy érzed, hogy kölcsönös a szimpátia...

ne támadd le túl korán, de ne várj túl sokáig...

pár nap beszélgetés alatt már kiderül van meg a közös hang :) persze attól függ mennyit tudtok beszélni...


22F

2015. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En tarskereson egy mondatot valtottam, aztan talalkoztunk. Eloben minden mas. A tarskeresonek ez a lenyege, h talalkozzatok minel hamarabb. Nem vagy tolakodo, ha talalkozol vele hamar! Hisz ismerkedni szemelyesen kellene, nem online.
2015. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokéves társkeresős tapasztalat alapján írom: aki két-három jól sikerült beszélgetés után nemet mond a találkozóra, az nem is akar találkozni. Nincs olyan, hogy elriasztod, ha ezzel el lehet riasztani, akkor nem is akar ismerkedni! Egy barátom pl. fél évig csetelt egy nővel, aki mindig kibújt a találkozás alól. A barátom megkereste fb-on a csajt, kiderült, hogy nem is vele beszélgetett. Hanem egy férfival.
2015. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, mindenki válaszát, sokat segítettetek, nagyon hasznosak voltak :) Ugye volt már egy beszélgetésünk, várok még egy, max. két beszélgetést, ezt majd a beszélgetések minősége és hossza alapján fogom megítélni, és ezután fogom elhívni. Ezek alapján fogok eljárni. A válaszaitok alapján, sokat nem fogok várni, mert tényleg felesleges lenne, azt pedig tényleg nem akarom, hogy gyávának tartson, mert ez nem igaz. Egy, vagy max. két beszélgetés, nem több, ez már tuti.

Nagyon köszönöm mindenki válaszát mégegyszer, nagyon sokat segítettetek, ment mindenkinek a zöld kéz természetesen :)

2015. nov. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!