Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ezt hogyan csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Pár napja felregisztráltam társkeresőre. (Badoo, tinder) Ezeken találkoztam pár ismerős lánnyal.Élőben nem mondanám őket csúnyának, de van rajtuk egy kis felesleg, vagy épp az arcuk nem olyan szép... Szval nem hibátlanul szépek. Itt viszont olyan képekkel vannak fent, amiken szinte hibátlan külsejük van. Aki épp picit elhízott nem látszik rajta, csaj az h nagy a cicije. Akibek az arca nem olyan szép, annak a fotón mégis az.


Én átlagos pasinak tartom magam, de a fotókon kifejezetten rosszul mutatok. Így a társkeresőkön kifejezett hátrányban vagyok.

Mikkel csinálták olyan "hibátlanra" magukat a lányok? Nem csak ez a két ismerősöm, hanem többnél is láttam ezt a "csodát".

26F



2015. nov. 2. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Photoshop :)


Figyizd ezt a paródiát róla, szerintem telitalálat!


https://www.youtube.com/watch?v=gHtXKTHwDDE

2015. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan szoftverek, amikkel pár klikk után sokkal jobban nézel ki, pl. a Portrait Professional. Eltünteti a bőrhibákat, pattanásokat, kicsit "átszabja" az arcot.

[link]

2015. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki igyekszik a lehető legjobbat, vagy annál is jobbat mutatni magából az online profilokon, hogy "versenyképes" maradjon. Vagy szállj be te is a játékba (előnyös fotók, photoshop, bármi), vagy simán ne foglalkozz vele. A Badoo és a Tinder mondjuk épp arra való, hogy külső alapján első ránézésre ítélj, de ez meglehetősen felszínes és hitvány dolog. Ha ennél többet akarsz, máshol keress.
2015. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezért tartottak engem valamiféle nemnormális csodalénynek a társkeresőkön, mert soha nem tettem fel magamról fényképet. Az ilyen badoo-félékre meg, ahol kötelező a fotó, be se regisztrálok.

Alapból nem vagyok egy nagy szépség, de fotóim... hát förtelem mind. Aki meglátja, azonnal továbblapoz, és nem akar találkozni, pedig élőben egy fokkal jobb vagyok. Illetve van egy-két olyan fotóm, kisminkelve, kiöltözve, beállítva, ahol piacképes vagyok, de azt meg azért nem teszem ki a kirakatba, mert ahhoz képest élőben sokkal rosszabbul nézek ki, nem akarok senkinek csalódást okozni.

Szerencsére az idősebb korosztályt képviselem, és a korombeli férfiaknak még nem a külső és a megjelenés az elsődleges.

2015. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan típusú nő vagyok, aki képeken egyáltalán nem mutat jól, nem vagyok fotogén, ezért kép alapján nehezen tudtam ismerkedni. Akik viszont találkoztak velem, azok mind azt mondták, hogy a kisugárzásom "kompenzálja" a hibákat. (Élőben is azt tapasztaltam, hogy elég sok pasinak bejövök, leszólítanak utcán, stb.)

Ezért döntöttem úgy, hogy "feljavított" képeket teszek ki társkeresőre, mert úgy éreztem, hogy a képek nem adják vissza a valódi megjelenésemet. A feljavítás nem azt jelenti, hogy agyonphotoshoppolt képpel regisztráltam, hanem elmentem egy profi fotóshoz, és készíttettem pár olyan képet, amiken lejön az a bizonyos kisugárzás. (Photoshop nélkül is.)

Ekkor sokkal többen akartak velem randizni, és míg korábban azt a visszajelzést kaptam, hogy élőben pozitív csalódást okoztam, a profi képek után mindenki azt mondta, hogy pontosan azt "kapta" élőben, amire számított. Ezért úgy érzem, hogy nem "csaltam".

Egyébként mindig tettem fel egész alakos képet is, torzítatlanul, de tény, hogy egy előnyösen megválasztott öltözék és egy jó beállítás slankít.

Én azonban azt gondolom, hogy egy érett, intelligens férfi pontosan tisztában van azzal, hogy egy valódi nő hogy néz ki, és nem glamour modellt vár a randin. Vagy ha igen, akkor magára vessen.

2015. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából azért írtam ki a kérdést, mert én is olyan vagyok, mint az utolsó kommentelő.

Élőben nem vagyok olyan csúnya, ráadásul sokat változtam az utolsó olyan esemény óta, ahol fotó készült rólam. Mostanság pedig nem tudtam elmenni kirándulni... olyan képet pedig, ahol állok a tükör előtt... nem teszem fel magamról. :) Az eddigi képeim pedig nem adjákvissza a valóságot.

Ezért vagyok kíváncsi, mások hogyan csinálják?


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. nov. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!