Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, elmondtam neki, és megkérdeztem tőle, hogy lehet e köztünk több mint barátság Erre nem mondott semmit. Ötlet? Arra kíváncsi, hogy kitartóan küzdök-e érte vagy csak incselkedik és élvezi azt, hogy próbálok kedveskedni?!

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, hogy mi tévő legyek...?

#Érdemes küzdeni?
2015. nov. 10. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom ezeket a barmokat, akik azt gondolják, hogy elutasítás után még bárki is örül a további nyomulásnak. Én ha egyszer nemet mondok valakinek, kifejezetten zavar, ha tovább nyomul, és csak annyit érne el, hogy minden lehetséges kapcsolatot megszakítok és csak a szükségeset tartom fenn, ha nagyon muszáj (pl. ha kolléga az illető, nyilván nem váltok munkahelyet, de nem fogok leállni vele beszélgetni azon kívül, amennyit muszáj beszélnünk a munka miatt).


Kérdező, nem tudom, hogy mennyire volt nála egyértelmű elutasítás, azért még egyszer rákérdezhetsz, hogy akkor ezt most hogyan értelmezd, mert sem konkrét igent sem konkrét nemet nem mondott. De én azt mondom, ez inkább nem, csak talán az eddigi kapcsolatotokat nem akarja tönkretenni, és nem akar megbántani, csak nem tudja a legmegfelelőbb módot.

2015. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Az van, hogy egyértelműen nem érdekled mint férfi, viszont az, hogy nem köszönt el, arra utal, hogy balfék felhőtagnak tökéletesen megfelelsz. Annyit tettél számára világossá, hogy innentől barmit kér ugrasz, illetve nyugodtan használhat lelkiszemetesnek.

A teendő ebben az esetben az, hogy nem keresed többet, esetleg ha ő keres, ímmel ámmal válaszolhatsz rá.

Esetedben semmi esetre sem ajánlatos 'probálkozni' többet. Már megtetted, tudja mi a helyzet, azt kell bebizonyítanod, h nem vagy csicska. /tippre nem fog sikerlni, mert nem tetted volna fel ezt a kérdés, ha lenne vér a pucáfban/

Szivesen

2015. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem a célzásod...
2015. nov. 10. 21:05
 14/14 anonim ***** válasza:
A barátság is jó
2017. szept. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!