Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az exem barátnője....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az exem barátnője. Mennyire tiltott ösvény ez?

Figyelt kérdés

25/F

Lányok nálatok minden esetben kizáró ok a barátnő expasijával bármiféle kapcsolatot a barátságon kívül kialakítani? Volt egy barátnőm akit nagyon szerette. Nem voltunk sokáig együtt 4-5 hónapot maximum. Ő dobott engem mert már nem érzett semmit irántam (aztán kiderűlt h meg is csalt).... Nagyon megviselt a dolog, főleg azért is mert egy a társaságunk. Túltettem magam rajt. Azóta volt nekem is neki más barát stb. Az EXEM legjobb barátnőjével mindig is nagyon jóba voltunk, Nagyon sokat együtt vagyunk, baromkodunk nevetünk, egymásnál filmezünk stb. Egyre többet gondolok rá de nem csal úgy mint egy barátra... Érzem köztünk a kölcsönös vonzódást mert más lány barátaimmal nem viselkedek ugy még fele annyira se mint vele. Nagyon egyhullám hosszon vagyuk.. Mikor elmegyünk iszogatni bulizni nagy nehezen de azért tudjuk kontrollálni magunkat, talán akkor lehet legjobban észrevenni a vonzalmat köztünk..Legutóbb amikor pont kettesben smárolás lett a vége. Többször smárolgattunk aztán abba hagytuk v is inkább ő h nem kéne meg hülye vagyok meg stb. de aztán csak mégegyszer meg mégegyszer. Másnap nem beszéltük meg a dolgot ugyan ugy elbeszélgetünk hülyéskedünk. Kb vele akarok lenni mindig :D ugyan akkor nem akarom elrontani a barátságot sem. Mi van ha ő nem akar semmit és akkor ennek is OFF. VÉLEMÉNY?



2015. ápr. 15. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el... de dughatod nyugodtan.
2015. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy az exed mit érez irántad. ha tényleg leszar, és hidegen hagyja hogy kivel vagy, de azért rosszat sem akar veled, nem olyan para szitu. bizto kellemetlen az elején, de megszokható.

ott lenne tabu-téma ha az exet te dobtad volna, vagy még mindig táplálna feléd valamennyi érzelmet.

persze ez csak általánosítás, de beszéld meg csajjal, aki tetszik, ha smroltatok te sem vagy számára közömbös, és lehet hogy nem is azzal van a baja hogy jártál a barátnőjének, hanem h mások gáznak néznék őt emiatt.. beszélj vele komolyan, őszintén nyílj meg neki, mert ha folytatódik a vonzalom és nem csak fellángolás előbb-utóbb úgyis összekeveredtek majd.

2015. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!