Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincasok! Nektek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincasok! Nektek hogyan sikerült társat találnotok?

Figyelt kérdés

Hol ismerkedtetek meg?

Valahogy nem találom azt, akivel el tudnám képzelni hosszú távon. Sajnos emellett otthonülős is vagyok.


2015. nov. 10. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok, engem kerestel? :)

(ferfi vagyok)

2015. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Hát mivel 30-as vagyok, ezért egy csomó 30-as számot felhívtam, mert az ugye olcsóbb mintha 20-asokat vagy 70eseket hívnék, és így telefonon keresztül találtam rá egy lányra, akivel nagyon jót beszélgettünk, aztán az ismerkedés ment mint a karikacsapás. Mivel elég távol lakunk egymástól, én Debrecenben, ő Nagykanizsán, ezért ritkán tudunk találkozni, viszont a T-mobile párkapcsolatbarát díjcsomagjának köszönhetően hetente 8 órán keresztül tudunk ingyen beszélni egymással. Már csak ezért is megéri 30-asnak lenni.
2015. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős ismerőse volt.De ha nem futok velük össze véletlenül,biztos egyedül lennék,mert már én se járok sehova,netes ismerkedést meg már meguntam.
2015. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szorakozohelyen. Azota elettarsak vagyunk :)
2015. nov. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Humor nélkül nincs sok esélyed...
2015. nov. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, de őszintén szólva nem tartom hasznosnak a #2 válaszát, humorérzéktől függetlenül.
2015. nov. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!