Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek a pasival, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a pasival, akit szeretek, de ő csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátok voltunk, de én már évek óta másként érzek. Csak azért nem vallottam be neki soha, mert mindig hangoztatja, hogy olyan vagyok neki, mint a húga. Talán azért, mert nem ismerte az édesapját, az enyém meg tett érte annyit, hogy apjaként tekintsen rá, így én képzeletben a húga vagyok. Tudom, hogy ölne értem, de azt is, hogy nem olyan okból, ahogy én szeretném.

Apám cégénél dolgozunk mindketten. Hétvégén egy céges bulin kicsit jobban éreztük magunkat és megtörtént a dolog. Én kezdeményeztem, én használtam ki a helyzetet és akkor, abban a pillanatban boldog voltam. De reggel arra ébredtem, hogy ott nyüszít mellettem azt mondogatva, hogy "úristen, mit tettem". Azóta is látom, hogy őszintén szégyenli magát. Nem tud rám nézni, vagy egy helyen tartózkodni velem. Nem tudom, hogyan tovább.


26 N


2015. nov. 11. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy fejezze be a hülyeségét,üljetek le beszélni komolyan.A helyedben elmondanám hogy örültem annak az éjszakának,semmi oka arra hogy kerüljön téged,felnőtt emberek vagytok.Erre majd ő is elmondja hogy mit gondol.Ha megbánta,semmit nem akar tőled,akkor ezt el kell fogadnod sajnos.
2015. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért gondolom,nem volt annyira részeg, és tudta mit csinál veled :)


Lehet csak az a baja,mivel ő is apádnál dolgozik,gondolja, hogy baja lehet a munka és az apád miatt,ha kiderül.


Mond el neki, hogy vannak érzelmeid, és szeretnéd vele megpróbálni(vagy ne mond el,de akkor lehet elszalasztod a lehetőséget vele!).


Szex sem véletlen volt köztetek.

2015. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DarthQtya ***** válasza:

Szerintem e helyzet ez is lehet könnyen:

[link]


Csak mindketten titkoljátok a másik előtt.

Lehet ős is azt gondolja: "Bátyjának tekint már régóta, nem merem elmondani neki ,hogy többet érzek iránta, mást szeretnék."

2015. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félti az állását.
2015. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben, gyerekkori barát, érdkesen sikerült éjszaka, mi végül összejöttünk. Szerintem nálunk az volt az elindítója, hogy annyira jók voltunk egymásnak, mindketten szerettük volna megismételni. Szerintem ülj le vele, beszéljétek meg és esetleg, persze csak ha igaz, dícsérd meg az ágyban nyújtott teljesítményét. Majd meglátod, mit fog reagálni.
2015. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!