Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem szeretne? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem szeretne? Van egy fiu akit nagyon szeretek ketdetek óta, elején is már barátként szerettem.

Figyelt kérdés
egy éve ismerem.Elején jobb volt mineden,De valami megváűltozott mióta van petting annál többet akart és nem elég a puszta jellen létem a találkozásra azt mondta h ha nincs több akkor nem akar talizni .En hivogatom telefonon folyton letilt bárhonnét.És arra hivatkozik h nem csináltam volna dolgokat pl. kihasználás.mert volt hogy mondtam h vegyél cipöt de nem komolyan gondoltam ,Es még is ezt hajtogatja.Meg volt hogy füllentettem neki pitin dolgokba.Ha azt mondja h nagyszerü vok ,meg ellehet velem beszélgetni ,ja és ö fiatalabb sokkal mint én de nem a kor számit Azt nem értem ha szeret velem beszélgetni is meg elleni akkor mért akkar többet ,és mért csak akkor akar velem talizni?hu bonyolult férfi agytekervény

2015. febr. 11. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mert ő ettől többet akar ő akar szexelni is nem csupán barátkozni.

Amúgy a barátok nem szoktak pettingelni.

2015. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!