Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és van egy lány akit szeretek. Ő csak barátként gondol rám valahogy tudatnám vele, hogy szeretem de nem merem. Gyakran találkozunk az iskolában és néha kicsit beszélgetünk. Szóval nem merem neki elmondtani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell letámadni vele. :) Egyik ilyen beszélgetés folyamán hívd el mondjuk sütizni akkor, amikor ráér. Az ilyen találkák (nem mindig süti) egyikén valld be neki. Sok sikert!

14/L

2014. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogy mit tegyél? várj még 10 évet -.-
2014. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 luckey2014 válasza:
Énis ilyen helyzetben vagyok csak én lányvagyok ő meg fiú...
2014. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kamu, egy 12 éves nem gondolkodik és ír igy, senki nem jön rá?
2014. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Egy 12 éves miért nem irhatna ilyeneket? Én azt a lányt még mindig nagyon szeretem.. Most miért lenne nehéz ilyet elhunni..
2014. szept. 15. 09:58
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem kamu, 13 vagyok, 12 évesen simán írtam én is ilyet, mi 12-13 évesek is tudunk szerelmesek lenni, nem kell mondogatni hogy jaj baromság.. Visszatérve a kérdésre, szerintem mondd el neki hogy mit érzel iránta, a legrosszab eshetőség, ami velem történt hogy más tetszik neki vagy csak elküld. Ha lesz, (és tényleg szereted a lányt) akkor kb 1 napig leszel szomorú, suliba meg ne nézz rá, vagy ha jobbnak érzed azt hogy érezteted vele, akkor lehet hogy megsajnál, de ne úgy érd el hogy szeressen hogy csak sajnálatból.
2015. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!