Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok, cikis randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, cikis randi sztorik?

Figyelt kérdés
tudom hogy van 100 ilyen kérdés, de nincs kedvem visszatekerni. :D
2015. júl. 31. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Amennyiben ezt nem a te kérdésed volt, ide leírtam jó néhányat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2015. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
98%

Életem legborzalmasabb randija egybeköthető életem legnagyobb szerencséjével. :D Bocsánat hogy hosszú lett, de egy élmény volt leírni :D


Idén tavasszal csak unalomból regisztráltam egy társkeresőre, de nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, elnézve az ottani emberek nagy többségét. :D 3 nap múlva kaptam egy üzenetet, a srác 19, magas, izmos, szőke, vízilabdás (a feltöltött képei bizonyították), nagyon lelkes volt, és találkozót "követelt".

A randi reggelén üzent a srác, hogy alig várja a találkozót, egy fehér pólóban lesz, piros New York felirattal, hogy megtaláljam. Odamentem, találkozó Deák tér templom előtt, kerestem a szőke Ken-babámat, de sehol. New Yorkos póló viszont annál inkább.....nos a srác nemhogy nem hasonlított a képeken lévő önmagára, de konkrétan NEM Ő VOLT. Sokkal rosszabb. Nem viccelek, Harry Potter szemüveg, a szája felett a korán érő kamaszfiúkra jellemző bajuszka, az a se nem rövid, se nem hosszú, kb. sípcsontig érő sokzsebes halászgatya, és fehér zokni+szandál, a kezében pedig egy SZATYOR. Fél mp alatt 100x meggondoltam, hogy elfutok, mielőtt észrevesz, de nem akartam bunkó lenni, szóval gondoltam adok neki egy esélyt. Hiba volt. Fél órán keresztül egy padon beszélgettünk (én felajánlottam hogy üljünk be valahova, de ő közölte hogy nem akar megmozdulni, később kiderült, miért). Finoman rákérdeztem, hogy "miért tett fel ilyen régi képet, amin nem is hasonlít a mostani "önmagára"" :DDD Erre közölte, hogy az egy barátja képe volt, mert ő könnyebben csajozik. De szerinte "ha megvan a szimpátia, akkor mindegy ki hogy néz ki." Bocs, főnök.. Fél óra után kezdtem feszengeni, szóval burkoltan de közöltem, hogy menjünk valamerre, vagy viszlát. Oké, elindultunk, sétáltunk kb 1 perce, amikor is a Meki előtt megtorpant és berohant. Utána mentem, és kérdeztem hogy mi a baj, miközben a wc felé tartott. (tudjátok, a kicsi meki, ahol kb. félcentire van a budi az asztaloktól) Mire sírásra görbülő szájjal közölte (de ordítva, hogy az egész étterem jól hallja), hogy azért nem akart megmozdulni, mert napok óta gondok vannak a beleivel, folyton csikar a hasa, és ha sétál akkor ez jobban beindul. Én nem hittem el, ami történik. Aztán, mikor már hallható és érezhető lett a probléma (fúj!), gyorsan magára zárta az ajtót.

Lerogytam a legközelebbi székre és kb. a fejemet vertem az asztalba, mit sem törődve a velem szemben ülő (barna hajú, barna szemű, izmos, borostás, 'álompasi') taggal, aki nyilván végignézte és hallgatta a esetet, és nem bírta abbahagyni a röhögést. Rászóltam, persze én is nevetve, hogy hagyja már abba, mire mondta, hogy képtelen rá, kiégett, de legalább meghívhat valamire, ha már így alakult. (epic csajozás, akkor nem esett le). Elfogadtam, egy feltétellel, hogy ne itt, meneküljünk. (Oké, szemétség volt a másikkal szemben, de talán érthető.) Pont mint a filmekben, rohadt jól elvoltunk a sráccal, és nem azért, mert nem volt nála szatyor meg szandálzokni sem a lábán. 1 órája lehettünk együtt, a Bazilikánál jártunk, amikor is hallottam hogy valaki a nevemet kiáltja. Bélproblémás lovagom egy Bubin ülve tekert felém, kb 200-al. Hallottam hogy a másik srác a hátam mögül kérdezi, hogy "Fussunk?" :D A szatyros fiú, bocsánatot kért a kínos esetért, és mondta hogy egy órája köröz a városban, hogy megtaláljon, és csak azt akarja mondani, hogy nagyon jól érezte magát és este hív, hogy mikor találkozzunk legközelebb. A jópasi nyüszítve kezdett el röhögni mögöttem én meg kissé szemét módon, de azért mondtam a szatyrosnak, hogy várom a hívását. Vigyorgott mint a tejbetök, aztán elhajtott, de a kormányra akasztott szatyra kiszakadt és kiesett belőle egy Rubik-kocka(!), és darabokra tört. Elkezdte felszedegetni a tér közepén, akkor döntöttük el a másik sráccal, hogy angolosan távozunk :D

4 hónapja volt, a szatyros még két hétig hívogatott, de aztán feladta, a borostás megmentőmmel azóta együtt vagyunk. :)

18/L

2015. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
parkba mentünk sétálni és megcsípett egy méh.. allergiás vagyok rá, az ambulancián kötöttem ki teljesen feldagadva .. akkor nem volt vicces, most már egy vicces sztori :D
2015. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es, nem bírom abbahagyni a nevetést :DDDDDDD

Küldjetek még. :''D

2015. júl. 31. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól indult a dolog, egyik ismerős csajszi össze szeretett volna hozni a haverjával (mint később kiderült az exével :D )vakrandi keretein belül . Akkor épp a 8 éves kapcsolatom próbáltam kiheverni, így hát elkezdtünk facebook-on dumálni a sráccal, aztán telefonálgatni. Tök jó volt minden már majdnem a fellegekben jártam Eljött a randi napja, nem lakunk messze egymástól, de sose láttam Őt. Nagyon jó pasi a lelkem , pont az esetem :)Nem volt nagy szám a randi, 40 fokban sétáltunk a kerületben :D egész jól elvoltunk , míg nem egy fél óra után kérte hogy mutassam meg a tenyerem,azt hittem valami jóslós poént akar elsütni így meg mutattam , mi baj lehet alapon... már vártam a poént, erre fa pofával közli hogy van rajtam egy halott lélek és hogy majd Ő segít ezt elűzni rólam.köpni nyelni nem tudtam kínomban.Még negyed óráig "élveztem" a társaságát aztán koccoltam. Pár napig még hívogatott de mondtam neki hogy nem a halott lelket sikerült rólam elűzni, hanem engem :)
2015. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. több heti chetes beszélgetés után tali nagy nehezen mert már előre tudtam h nem az esetem

szal McCaffe majdnem megerőszakolt a egyik sarokban mert h ö már 3 hónapja nem szexelt

előtte végig tapizta a lábam a kezem a nyakamat

mindezt az első 20 percben

alig tudtam megszabadulni tőle


2. tali egy parkolóban h majd onnan elmegyünk valahova - de az titok !

még szerencse h én is kocsival mentem oda és ragaszkodtam ahhoz h a sajátommal menjünk

elnavigált az első erdőszélre - majd sétálunk egy jót felkiáltással :-)

megálltam a motor még járt, ö kiszállt és elkezdte kicsatolni az övét közben vigyorgott

lükverc és otthagytam :-DDDD - máig nem tudom visszatalált e :-DDD


3.kalssz séta beszélgetés, majd bementünk egy dohány boltba a pasi rákérdezett h akkor melyik gumit szeretem és h ma estére akkor 3db-os vagy nagyobb kiszerelést akarok ....

megvetettem vele a legdrágábbat és a legnagyobbat :-)

majd "hívott" az anyukám h baj van :-P

:-DDDD


4. 3. randi kocsiba ülünk menni akartunk valahova de persze a leglehetetlenebb helyen lett defekt

mondom h akkor kerék csere? persze szedd elő és cseréld ki !

mondja nekem aki magassarkúban és miniben voltam

szó nélkül kicseréltem és tovább mentünk

a köv randin bevasaltam rajta a kerékcsere a elszakadt szoknyám és az önérzetem számláját...

szerintem azóta emlegeti


elsőre asszem elég ennyi :-D

2015. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
100%

#2

Még sajnálnám is a srácot,ha nem kamuzott volna...


Előző nap 10 órát ültem a sürgősségi,úgyhogy a gyógyszerektől kómásan és kicsit bekötött kezekkel indultam útnak.

Lerobbant a villamos,úgyhogy taxiba ugrottam és ippeghogy odaértem,de ott jöttem rá,hogy nincs nálam mobil.

Ülök,tök kokin és kicsit idegesen,mikor leül elém egy lány vigyorogva.

Visszanyeltem a "Hát te meg ki a balhere vagy?" mondatot,mikor rájöttem,hogy kicsit másképpen néz ki,mint a képeken.

Sétálgattunk,teli kínos csendekkel,belementünk véletlenül egy biciklis felvonulásba,eleredt az eső,belém kötöttek miatta,majd mikor már végre hazaindultam volna,valamiért megkérdeztem,hogy "Akkor megismételjük?".


Másik kedvencem:

Lány:Megint te akarsz mindent fizetni?

Én:Ig...

Lány:Mert mondjuk csak egy ezres van nálam...

Én:en.


Meg az exemmel volt még,de az akkor is életem legjobbja volt sajnos.

45 percig vártam,meguntam,bementem és megláttam (véletlenül bent várt).

Meglátott,majd megfordult és el.

Na mondom a "bameg,akkor hazamegyek",mire írt,hogy nem talál (itt derült ki,hogy szemüveges lenne :D).

Leöntötte magát fagyival,véresre rágta a kezét,meg se mert szólalni,egy nagy popcornt a saját nyakába öntött és olyan sz..r filmet választottunk,hogy nem bírtuk végignézni :D

2015. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A neten ismerkedtem meg egy lánnyal. Fura volt már az elején, de mivel új városba költöztem, arra gondoltam, hogy ha más nem is, haverok lehetünk. Azt írta, hogy majd ő megmutatja azokat a helyeket a városban amik engem érdekeltek. Beültem az autóba, elmentem a megbeszélt helyre, kerestem egy helyet, kiszálltam, és néztem a házszámokat, hogy jó helyen vagyok-e. Állok egy kereszteződésben, megfordulok és ott volt ő. Kb. 185 magas, úgy 80-85 kiló, izzadt mint az állat, eggyáltalán nem nézett ki jól. Beültünk az autóba, elmentünk egy-két helyre ami érdekelt, közben próbáltam valamiről beszélgetni, de az a nő úgy beszélt mint egy kamionos. A hanglejtése is parasztos volt, de mellette még káromkodott is. Na jó, gondoltam magamba, inkább sétáljunk. Kiszálltunk, de azt nem neveztem volna sétának. A nő úgy rohant, hogy alig tudtam tartani a lépést. Mintha sietett volna valahova. Aztán végül úgy ráztam le, hogy a találka előtt elég sokat ittam, és ezáltal sűrűn kellett pisilnem. Közöltem vele, hogy mennem kell, mert nagyon kell pisilnem. Erre azt válaszolta, hogy menjek fel hozzá. Csak az hiányzott volna. Azt feleltem, hogy hazáig azért kibírom. Bozralmas egy nő volt. Az volt életem legrosszabb randija. Utána még egyszer megnézte a profilom, de nem írt semmit.
2015. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő 18 éves volt, én 15. Az utcán szólított le, megismerkedtünk, majd elhívott moziba. A gond csak az volt, hogy túl sok vizet ittam a film közben, így kénytelen voltam kimenni a mosdóba. Mikor visszamentem a sötétben alig láttam, és véletlenül 2 sorral fentebb ültem le a normális helyünktől. Amíg a film véget nem ért, folyamatosan nézett hátrafelé, és nagyon kínos volt. Aztán jót nevettünk az egészen. A fiút nem sokkal később pedig leráztam.
2020. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!