Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogy találnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy találnak az emberek párt? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
Annyira lehetetlennek tűnik az egész. Gyakorlatilag ismerkedős hely nem létezik már, kb. csak a szerencsén múlik, hogy találkozik-e valaki olyan emberrel, akivel lehet valami.
2015. nov. 13. 00:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
hát igen minden szerencse kérdése jól írok ! hát én se tudom hol keressek nőt disco internet kilőve . utcán mindenki siet a dolgára vagy a telóját nyomkodja ..
2015. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
írod :D
2015. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha internet és disco kilőve, akkor a barátaidon keresztül. Ismerd meg az ő ismerőseiket, és ha az sem elég, akkor az ő ismerőseiket, stb. Ha nincsenek barátaid, úgy nehéz lesz, mert valószínűleg okkal nincsenek. Ugyanazzal az okkal, amiért kapcsolatod sincs. Ha vannak, akkor jobb helyzetben vagy. Egyébként ha csak azért nincsenek barátaid mert pl költöztél vagy ők költöztek, vége lett a sulinak stb, akkor meg keress újakat, kezdj el valami csapatos sportot pl vagy egyéb csoportosan végezhető hobbit, amit szeretsz. Aztán az ott megismert emberekkel menjetek el együtt valahova, aztán ha összeszoktatok akkor szervezz olyan programot, ahova mindenki vihet pár ismerőst is, stb. Ha lakótelepen laksz, szerezz be egy kutyát és menj oda a többi kutyáshoz. Annyiféle helyen lehet ismerkedni, találd fel magad. Vagy vannak randi oldalak, befizetsz x ezer forintot és randizol y időt z emberrel. Pl láttam ilyet, hogy 8 emberrel fél-fél órát, vagy közös csoki bonbon készítés és ott is több partnerrel raknak össze egymás után. Ezek drágák, de leglaább tudod, hogy akikkeltalálkozol, szintén kapcsolatot keresnek és mégis élőben van. Nekem ez erőltetett, de ha te erre vágysz, keress fel ilyeneket.
2015. nov. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése az egész.

Hasonló-hasonlónak örül,és így elég nehéz társat találni....


Lehet ismerkedni sok helyen chaten,társkeresőn,könyvtárban,ismerősök által,gyakorin!

Minden jót ,sok sikert!

2015. nov. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem minden barátom valamilyen baráti társaság révén jött.. Ha nem az én tágabb baráti társaságom tagja volt, akkor valamelyik barátom haverja.


Tehát teljesen idegenekkel, akit egy barátom sem ismer, soha nem ismerkedtem.

2015. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Marha jó panaszkodni, hogy nem találtok nőt, közben meg ellökitek a lehetőségeket magatoktól :-P Szórakozó hely (szándékosan nem disco-t írok :-P ) és net mi a francért van kilőve?


Egyébként meg bárhol lehet ismerkedni, ahol emberek vannak. Csak a kifogásokat keresitek: nincs ismerkedős hely, stb. Az ismerkedéshez nem ismerkedős hely kell, hanem talpra esettség, helyzetfelismerő képesség, spontaneitás és improvizáció. De ha ez nincs meg bennetek, akkor persze sokkal egyszerűbb külső dolgokra fogni és siránkozni, mint önkritikát gyakorolni és változni a céljaitok érdekében ...

2015. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Beteg egy kérdés. Nem véletlenül nem kellesz a kutyának sem!
2015. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Iskola, munkahely, közösség, rendezvények, plusz, amit kilőttél lehetőségként. Volt olyan tanárom, aki strandon ismerte meg a későbbi férjét, a szüleim újsághirdetés segítségével jöttek össze, apai nagyszüleim kollégák voltak, anyai nagyanyám meg biciklivel elütötte nagyapámat. :-)
2015. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira rágörcsölni a párkeresésre,de azért járj nyitott szemmel.Felregelhetsz 1-2 társkeresőre is,mert azért normális embereket is ki lehet fogni nem csak szélhámosak vannak.Én is ismerkedtem élőben és ilyen helyeken is végül utóbbin találtam meg a párom és már több éve együtt vagyunk.Igaz kicsit nagy volt a táv,de annyira egy hullámhosszon voltunk és rájöttünk tökre sokmindenben hasonlítunk,hogy ez nem jelenthetett akadályt.
2015. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, így nem siránkozom, hogy nem találok nőt. Szórakozóhelyen (diszkó, koncert) beszélgetős ismerkedés kizárva, táncolni csak maximum dörzsölködni jönnek oda, komoly szándékkal meg nem is nagyon akar ismerkedni ott egy férfi sem (vagy azok csak álldogálnak, de nem is kezdeményeznek, amivel megint nem lehet mit kezdeni). Beülős szórakozóhelyre egyedül beülni és várni a csodát nem valami kellemes, eléggé kínos érzés, ha társasággal megyek, akkor meg nem jön oda senki. Barátaim barátai vagy eleve foglaltak, vagy nem is jövök számításba náluk. A netes ismerkedés pedig szerintem erőltetett és személytelen, mintha valami húspiacon méregetnénk egymást képek alapján.
2015. nov. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!