Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan nem értem hogy...

Komolyan nem értem hogy sikerül valakinek hogy legyen barátnője? Megyek a z utcán és egy csomó párt látok! Én meg hiába próbálkozok a nőknél. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%

manapság a nőknek a páva, meg b..i stilusuak jönnek be

:(

2015. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ja, szörnyű.
2015. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz: férfiasan viselkednek, ezáltal pedig vonzalmat váltanak ki a nőkből.
2015. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
#1.-nek igaza van,nem értem miért kellett lepontozi.
2015. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

"#1.-nek igaza van,nem értem miért kellett lepontozi."


-->Azért, mert nincs igaza, baromság amit írt. Had ne keljen már példákat sorolni, hogy milyen pacákok tudnak maguknak csajt szerezni.

2015. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Persze h igazam van

nagyrészük ilyen

2015. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

"férfiasan viselkednek, ezáltal pedig vonzalmat váltanak ki a nőkből."


Ez érdekes, mivel gyakran látok köztük olyan nyálas alakokat, akiknek közük nincsen a férfi szóhoz.

2015. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#1 Na igen, akinek nem jön össze ráfogja erre, mert nem képes beismerni, hogy magában van a hiba. Érdekes, én nem sok ilyen stílusút látok barátnővel. Igaz itt mindenkire aztmondják, hogy "páva" meg stb., ha már valaki igényes.
2015. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ez érdekes, mivel gyakran látok köztük olyan nyálas alakokat, akiknek közük nincsen a férfi szóhoz."


-->A férfias viselkedés NEM azt jelenti, hogy Rambóként néz ki valaki, hanem azt, hogy a stílusában, tetteiben, cselekedeteiben férfias. Tipikus laikus gondolkodás, hogy az a férfi, amit a média eléd állít. Egy konkrét példa: Hugom ex-pasija olyan volt, aki igazán népszerű volt a lányoknál, öltözködésre, kinézetre, egy férfias pasinak tűnik. Mégis, amikor elkezdett tesómnak hisztizni, meg sírni, ezen kívül féltékenykedni is, tesóm úgy dobta ki, hogy a lába nem érte a földet. A férfiasság belülről fakad, a külső megtévesztő lehet.

2015. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a 80-as évek elején is minden srácnak hosszú haja volt, mert az volt a divat, akkor ők is homisak voltak???? mégis volt csajuk, meg minden... most ez swagos dolog a divat a tizenéveseknél, nekik bejön, de a nőkkel már más a helyzet, ezért nem látsz 20-on éves swagokat...
2015. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!