Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Ha találkoznátok egy sráccal, és felvetődne, hogy kinek hány kapcsolata volt eddig, és elmondanám azt, hogy sajnos 22 éves korrom ellenére még nem volt barátnőm. Ennek oka az volt, hogy 2 évvel ezelőttig jelentős túlsúlyom volt, önbizalmam a béka segge alatt 2-vel volt, és ezért nem kezdeményeztem csajoknál. Azóta pedig adódhatott volna lehetőség egy éjszakás kalandra, de úgy vagyok vele, hogy ha eddig nem történt meg, akkor olyannak szeretnék először lefeküdni, aki iránt érzek is valamit. Tudom, hogy tényleg furcsa a dolog, de nem szeretnék hazugsággal kezdeni, még ha kockázatos is.

2015. nov. 13. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék az őszinteségnek, és annak is, hogy minőségi nemi életet akar élni a srác, aki tetszik. Miért kéne csinálni csak azért, mert lehet? Aki ezt nem tudja jól kezelni, az szerintem nem az a lány, akit keresel.
2015. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az önbizalmad még mindig nincs a tetőfokán, ha egy ilyen kérdés megfogalmazódott benned!


Egyébként a leírtak csak pozitívumok. Gratulálok a fejlődésedhez, csak így tovább! :)

2015. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy tető fokán van az önbizalmam, de mindenképpen előrébb vagyok, mint két évvel ezelőtt. Dolgozom rajta, de hosszabb folyamat, mint megváltoztatni a külsőt. :)
2015. nov. 13. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Az óa baj, hogy a csajokat ez nagyon is zavarná, csak itt (annak ellenére, hogy névtelenül megy a dolog) játsszák az ártatlan kislányt.
2015. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza szerintem. Persze szép dolog az őszinteség, de engem kimondottan feszélyezne a dolog. Nyílván megérteném, de biztos, hogy az első néhány együttlét nem lenne olyan kellemes. (Kérlek ne vedd magadra hisz' nem akarlak megbántani és megértem a problémádat) De ha tanítaní akarnék akkor pedagógusnak tanulok tovább.
2015. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Szerintem az is pozitív, hogy elmondanád meg hogy az egy éjszakás kalandba se mentél bele. Inkább a megfelelő lányra vársz! Ez alapján nekem nagyon megbízhatónak tűnnél meg szimpatikusnak. :-)
2015. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!