Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez? Megbocsássam hogy ezt mondta a vita hevében?

Figyelt kérdés
A párommal veszekedtünk. Igazából egy hülyeségen, csak félreértettük egymást. Illetve ő engem. Erre nagyon durván reagált és elkezdte mondani hogyha például az egyik haverjával így beszélne a barátnője mint én vele akkor a haverja már rég p.icsán rúgta volna hogy mehet amerre lát. És hogy neki is elege van belőlem. Mondom oké. Nem telik el sok idő és elkezd nekem hízelegni hogy beszéljük meg és hogy milyen hülyeségen veszekedtünk és szeretjük egymást nem akar elengedni és azért reagál ilyen durván mert úgy érzi ő nem elég jó nekem és ez dühíti.
2015. okt. 6. 23:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mivel valszeg lekezelően beszéltél ez egy elég agresszívvá tesz egy férfit. Szóval igazából magára dühös amiért te mersz lekezelő lenni vagyis rád mérges de igazából magára szóval ne legyél vele lenéző vagy ellenséges hanem partner aki társa.
2015. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Ne bocsásd meg.

Ez a becsicskulás sztem kiábrándító és megbocsáthatatlan. Úgysem tudnél többé férfiként tekinteni rá.

2015. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Én férfi vagyok mégis azt mondom,hogy ne bocsáss meg,ilyenkor kerül elő az emberek igazi személyisége és ha dühében csúnyákat mondott rád akkor nem szeret téged csak kell neki valaki,hogy ne maradjon egyedül.

Az ember higgadtan tudja kontrollálni a megnyilvánulásait,olyankor nem kunszt szépeket mondani,de ha ki van bukva akkor az igazat mondja azt amit valóban gondol a kapcsolatról.

2015. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen becsicskulás?
2015. okt. 6. 23:44
 5/11 RRR ***** válasza:

szeretkezzetek egy-két-sok óriásit

nyugtasd meg,hogy ő a mindened

2015. okt. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Még át éne ezt beszélni. P.icsán rúgná?! Nekem úgy hangzik mintha neki is megfordult volna a fejében ennek a helyessége ("neki is elege van belőlem"), ami pedig nagyon rossz. A fenyegetés majd hízelgés a leggyakoribb előjele a párkapcsolaton belüli erőszaknak. Nem tudom mióta vagytok együtt, de főleg még ha nem olyan régen én tuti nem bocsájtanék meg... biztos hogy ennél jobbat érdemelsz!!
2015. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Több, mint 20 éve vagyok a párom mellett. Volt egyszer biztosan, de talán többször is, hogy nagyon összevesztünk. Ott aztán minden volt! Ennek kb. 5 éve.


És akkor mi van? Lenyugodtunk, jó drabig nem nagyon szóltunk egymáshoz, de azóta is szeretjük egymást.

Igen, egy jó szex megoldotta a problémát, mert az összeveszésben ez nyilván feledésbe merült. Ráadásul a feleségem kezdeményezte, ami tőle igen ritka!

2015. okt. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Most komolyan neked kéne megbocsátani neki? Igaza van. Mellesleg nem reagált durván. Hogy miért könyörög ezek után a bocsánatodért, az érthetetlen. Valószínűleg csicska pasi.
2015. okt. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kitalálom.


Párod vízöntő.


ha igen, sajnos nem fogod megváltoztatni. vagy eltűröd vagy megszöksz.


Ha egyszeri eset, elnézhető. Ha többszöri, és ez neked nem fér bele, beszéljétek meg, ha az se használ jobb lesz külön.

2015. okt. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem vízöntő
2015. okt. 8. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!