Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez egy párkapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Ha ilyet mondana a srác arra a kérdésre, hogy mire vágysz egy kapcsolatban: "Semmi másra csak arra, hogy végre valaki őszintén szeressen."
2015. júl. 20. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Ááá, nem nyálas, ááá... Maradjunk a szappanoperáknál. Ott hallani ilyeneket.
2015. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Az a legnagyobb baj kérdező, hogy egy teljesen emberi vágyra vannak akik úgy reagálnak, mint 1-es...... nem is tudom minek nevezzem!
2015. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Egy párkapcsolat elejéről beszél... nekem senki ne kezdje úgy a kapcsolatot, hogy "jajj, szeress, szeress, végre valaki szeressen..." Ez elmegy fél év után, simán belefér egy év után, de az elején nem kell kunyerálni a szeretetet, mert szánalmas. (első voltam)
2015. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mit kellene szólnunk? Nem mindenki 14 éves ám ezen az oldalon.
2015. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Jaj, de hányszor hallottam én ezt! Nagyon romantikus és lehet, hogy abban a pillanatban komolyan is gondolja.

De nem igaz. Mindenkinek vannak elvei, vágyai, elképzelései sőt, még az sem mindig mindegy, hogy szeretünk valakit, mert lehet, hiába szeretjük a magunk módján, ő ezzel soha nem lesz elégedett azzal, amit nyújtunk neki.


A másik, hogy én ilyet nem is kérdeznék a kapcsolat legelején, ez annyira tág fogalom.

Meg kell egymást ismerni, ha kialakulnak az érzelmek, jó, ha nem, hát tovább kell lépni.

Ha kapcsolat lesz belőle, szépen lassan meg kell próbálni összecsiszolódni, ha felmerül valami probléma, vagy hogy bizonyos vonatkozásokban, helyzetekben ki mire vágyik, azt meg kell beszélni.

2015. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Kb. annyi értelme van ennek egy kapcsolat elején, mint társkeresőre kiírni, hogy "fogadj el olyannak, amilyen vagyok", aztán egy szó sem esik arról, milyen is az illető. Üres duma.
2015. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Tehát mindegy, lehet a nő ronda, ragyás, gnóm, hisztis, brutális, 200 kilós, ápolatlan, rendetlen, mocskos, büdös, buta, elvetemült paraszt, csak mutasson egy kis szeretetet és ennyi elég.

Aha, aha. :)

De jó, hogy van ilyen feltétel nélküli elfogadás! :)

Mert biztos így van, csak a sok gonosz ember nem hiszi el. :)

2015. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Bocs, kérdező, nem rád értettem. Csak azért ha valaki azt mondja, hogy SEMMIRE nem vágyik a kapcsolattól, csak hogy legyen valaki, aki szereti, az azért mindent magába foglal. Tehát neki elvileg mindegy ki az, aki szereti, neki megfelel.

7-es voltam

2015. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Először arra gondolnék, hogy szeretethiányos és/vagy sokat csalódott az életben, esetleg túl sok tévét néz. Ehhez tudni kellene, hogy éppen 16, 26 vagy mondjuk 36 éves illetőről beszélünk. Nem mintha a kor határozná meg, "mennyit élt meg" valaki, de azért itt most segítene.
2015. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22 évet.
2015. júl. 20. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!