Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kopaszodással mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kopaszodással mit lehet kezdeni? (20F) (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, már nagyon kopaszodott a hajam 2 oldalt, ezért úgy döntöttem, hogy géppel levágom. Ez előtt rövidebb hajam volt, fodrász vágta, de a kopaszodás miatt már így is elég hülyén nézhettem ki.


Van egy kis szakállam, jó a testalkatom, ha a hajammal nem lenne ilyen problémám azt mondanám magamra, hogy a külsőmat tekintve 'rendben' vagyok. Így viszont nagyon nincs rendben a kinézetem úgy érzem. Azt tudom, hogy ez a rövid haj, mély kopaszodással nevetséges, a géppel teljesen levágott legalább ad egy komolyabb kinézetet és egységes a fejem... Szerintetek mit csináljak? Járnátok egyáltalán olyannal akinek ilyen géppel vágott a haja? Vagy hordjak egész életemben kalapot/sapkát?

Jó lenne pár véleményt olvasni.



2015. nov. 13. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A párom is kopaszodni kezdett, már a huszas évei elején. Persze, növesztette a haját, ráfésülte, borzalmas volt. Aztán mikor összejöttünk, rábeszéltem, hogy nyírjuk le. Fogtam a hajvágót és lett egy 1-2mm-es haja. Iszonyat szexi vele, mint valami szabadnapos katona :D Azóta is így hordja, és még büszke is kezdett lenni rá! :) Ennek 5 éve :)
2015. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Találd meg a megfelelő frizurát, ami nem lesz nehéz, mert a ledúrt hajnál fogsz kikötni előbb vagy utóbb úgyis, öltözz hozzá jól!
2015. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, ezen már nem akarok változtatni, mert tudom, hogy a körülményekhez képest így a legjobb, csupán érdekelne, hogy másoknak mik a tapasztalatai, hogyan élték meg, illetve, hogy ez egy lányt mennyiben riaszt vissza egy kapcsolattól. : )


#1: Örülök, hogy nálatok ez pozitívvá fejlődött. Valószínűleg egyszer én is eljutok erre a szintre, csak még mindig kesergek, hogy nekem csak ez jutott. : )

2015. nov. 13. 15:49
 4/14 anonim ***** válasza:

nem tudsz semmit csinálni.

legyél teljesen kopasz inkább szerintem.

nekem kifejezetten nem tetszenek a kopasz pasik, de még mindig 1000x jobb mint egy kopaszodó fej

2015. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

0-ás gép, és utána minden nap borotva hab + penge.

Ilyenkor ez az egyetlen megoldás.


A kopaszodó haj nem a te választásod, viszont a teljes kopaszság igen.


Ezek után jó lenne ha elkezdenél kondizni, és megpróbálnád összehozni, a kopasz kigyúrt, esetleg még tetovált, arculatot, amivel jó sok sztereotípiát fogsz kapni, viszont p***it is.


Muszáj hogy elfogad, semmiképpen ne rejtegesd, de ha éppen valami kezdeti sokkban vagy, akkor csak sapkával leplezd, nehogy oldalról ráfésüld, mert akkor nagy betűkkel magadra írod, hogy 0 az önbizalmad.

2015. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Edzeni edzek, viszont ez a tetovált "kigyúrt" kopasz stílus nagyon nem én vagyok. Azon is gondolkodom, hogy leborotváljam-e egyáltalán. Az olyan csillogó. :D
2015. nov. 13. 17:59
 7/14 anonim ***** válasza:

A lenyeg, hogy ne hagyd megnoni. Nekem a kopaszsaggal semmi bajom. A csaladban nalunk, majdnem mindenki kopaszra nyirja.

Am teljesen jol dontottel, hogy megszabadulsz/-tal hajadtol. Semmifelekeppen sem kell sapkaval, es kalappal "rejtegetni".

2015. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"A kopaszodó haj nem a te választásod, viszont a teljes kopaszság igen."


Pont ezt akartam írni.


Neki is jót tett a teljes kopaszság:


[link]

2015. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az nem tetszik, amikor a kopaszodó pasik pár milliméteresre nyírják a hajukat, hogy leplezzék a kopaszodást. Amikor társkeresőztem, mind tök egyformának láttam, meg sem tudtam őket különböztetni. A páromat úgy ismertem meg, hogy bár kopaszodik, egy számára előnyös, nem túl rövid frizurát hordott. Aztán mikor elkezdtünk randizni, egyszer csak megjelent pár milliméteresre nyírt frizurával. Hát majdnem kiábrándultam belőle... Aztán mégis összejöttünk, de alig vártam, hogy újra megnőjön a haja. Szerintem akit zavar a kopaszodásod, azt rövidre nyírva is zavarja, akit meg nem, az előtt kár leplezned.
2015. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8#: Igen, teljesen új ember lett belőle. Az ő esetében is megérte. Bár nálam szerencsére nem volt ilyen drasztikus.


Utolsó: Igazad van, hogy ez emberfüggő, viszont a kopaszodásnak is vannak fokozatai. Az enyém már meglehetősen nagy területet érintett.

2015. nov. 13. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!