Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitévő legyek? Tetszik egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Tetszik egy jó barátom volt barátnője.

Figyelt kérdés
Elméletben, ha lehetséges lenne, etikus lenne vele összejönnöm? A sráccal már régebb óta nincsenek együtt, és tudom, hogy mindketten párt keresnek. A srác azt mondta, örülne, ha tudná, hogy a lány túllépett rajta és talált valakit, akivel boldog. Csakhogy nem hiszem, hogy úgy gondolta, hogy velem... Mármint, ez valahogy mégiscsak furcsa lenne neki, gondolom. Nem tudom, én ellenkező esetben hogy reagálnék. Nem nagyon volt még ilyen helyzet az életemben. Mit gondoltok?
2015. nov. 13. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
én már voltam így! hát annyit csináltam hogy megkérdeztem a barátom hogy nem zavarna ha össze jönnék a volt csajoddal? erre mondta nem áldásom rátok ennyi
2015. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell engedélyt kérned, az exe a srácnak, semmi köze hozzá, ha kölcsönös a vonzódás, és jól működne, csak azért lemondanál a boldogságról, mert a haver exe? Engem nem érdekelne.
2015. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam le, csak egyelőre nem tudom, hogy a lány mit gondol. Jó barátok vagyunk, de nem tudom, érez-e többet is ennél. Találkoznom kéne vele párszor kettesben.
2015. nov. 13. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, aztán ha megtudod, mi van, akkor tudsz továbblépni.
2015. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát, te se fogsz megküzdeni a 7fejű sárkánnyal a szerelemért..:D

Gyáváknak ez jut.

N

2015. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem vagyok szerelmes bele. Testileg tetszik. Ha szerelmes lennék, az más kérdés.


Amúgy, kedves utolsó, nem egészen értem a gondolatmenetedet. Pl. az is gyávaság, ha nem csapom le a barátom kezéről a csaját, mert tetszik? Én úgy érzem, azért vannak határok.

2015. nov. 13. 23:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, az más. Nekem a tetszés az szerelemkezdemény minimum. Ha azt nem érezném, nem akarnék tőle semmit. Az ilyen akaratlagosan is eldönthető dolog nem ér semmit szerintem.
2015. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!