Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan fiúval, akinek nagyon gázosan viselkednek a családtagjai?

Figyelt kérdés
Romokban hever a családunk, mármint lelkileg. Kívülállók ezt nem látják, mert anyagilag jól állunk megvan mindenünk, de a gondok attól még nem kerülnek el minket. A helyzet az, h az öcsém autista, a nővérem pedig személyiségzavaros borderline, sajnos rengeteg probléma van velük, emiatt mind2 szülőm idegbeteg. Otthon mindennaposak a veszekedések anyukám,apukám és a nővérem között. Látszatra az öcsém tűnik a legproblémásabbnak, de ő csendben elvan, vele sokkal kevesebb gond van mint látszik. A nővéremmel van a legtöbb gond, mert energiavámpír, folyamatosan a szüleim pénzét és energiáját csapolja le, érzelmileg zsarolja az egész családot, h ő öngyilkos lesz, vagy megöl minket meg ilyenek. Idegenek előtt össze tudja kicsit szedni magát, de akkor is látszik, h vmi nem stimmel vele, mert nem tud egy értelmes mondatot összerakni, nem tud egy témához érdemben hozzászólni. Szüleim meg ki vannak idegileg miatt és állandóan veszekednek egymással is. Na és hát itt vagyok én, aki teljesen átlagos életet élek, egyetemre járok stb. Külsőre jól nézek ki, meg több lánnyal is voltak már rövidebb kapcsolataim, de még egyiknek se mertem bemutatni a családomat, és volt aki azt hitte, h szégyellem őt a családom előtt, a szomorú valóság azonban az volt, h a családomat szégyelltem előtte.

2015. nov. 14. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtom hány éves vagy, de egyetemen már ne legyen téma a család... okok 15 évesen még beleszól a család valakinek az életébe... de egyetemen?

Sztem senki, nem csak lányok, nem bírják hosszútávon ha a párjuka családját előtérbe helyezi velük szemben. Szal sztem akkor jársz jól, és akkor fog csaj megmaradni melletted ha ignorálod a családodat

2015. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyi nálam :D


Nagymutter - hasadt személyiség, nárcisztikus zavar, beszélke hozzá a falak

Teszvírem - 70es IQ, korától sokkal el van maradva

Nagybátyám - aszexualitás

Apám - megalománia, masszív alkoholizmus

Anyám - nárcizmus, sárkánykodás, ilyen szuicid hajlamok

Másik nagyanyám - nárcizmus, megalomániának ilyen enyheváltozata

nagyapám - szélsőliberális felfogás, öregkori dumálások kaja közbe gusztustalan betegségekről, politizálás (sajno Demokratikus Koalíció drukker)

másik nagyapám - enyhe fafejűség, mindent irányítani akarás

nagynéném - vidám vasárnap szekta

unokatsetvéreim - egy ilyen hipszter szar a másik meg krónikus hazudozó.


Jó család mi? :D Seejted velem mi van :D

2015. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, aki igazán szeret, annak ez nem okoz gondot, nekem sem okozna.

Te érzed, hogyan fog haladni a kapcsolatod a barátnőddel, mennyire szeretitek egymást. H felhozza a témát, leülteted, felvázolod a helyzeted. Ha tudja mire számíthat, máshogy fog reagálni, mintha bedobnád a mélyvízbe.

2015. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
AZ őszinteség kulcsfontosságú, mert ha szeret, akkor nem fogja érdekelni.
2015. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!