Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon peches vagyok a párkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon peches vagyok a párkeresésben, emiatt lassan elmegy a kedvem mindentől, mit tegyek hogy jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés
Unom már, h mindig ugyanaz a lemez, találkozok valakivel, megtetszik, majd kiderül ,h foglalt. Szeméyles ismertségi körömben minden lány aki tetszik foglalt(és ez nem iylen lepattintós szöveg a részükről, hanem látom fb.-n meg élőben is a pasijukat akivel együtt vannak). Társkeresőkön meg mindig az van, h bejelölnek lányok ,h tetszem nekik, meg válaszolnak, írnak nekem stb. viszont akivel eddig személyesen találkoztam, arról mind kiderült valami gázos dolog, h pl. drogos,öngyilkos hajlamai vannak, vagy egész egyszerűen a csaj 20kg-val több volt mint a képen amit felrakott magáról. Unom már , h mindig beszívom, és sosincs szerencsém. S ne gyertek az ilyen közhelyes dumákkal, h a "nézzél ki jól" meg "legyen pénzed", mert jól nézek ki, elégedett vagyok a külsőmmel, és pénzem is van, szóval nálam tényleg az a helyzet, h nincs szerencsém, de nagyon nincs. Most telt be a pohár ,és ment el végleg a kedvem mindentől, és semmi máshoz sincs kedvem, unom a haverokat, unom a színházat, unom az éttermeket, unom az utazásokat, unom a sportokat, unom a számítógépes játékokat, unom a filmeket, unom a tanulást, unom az olvasást... Mindent unok, mert már nagyon hiányzik egy kapcsolat az életemből, és már csak erre tudok gondolni. Egy darabig ment, h direkt nem foglalkoztam vele, de már beleuntam abba h mindenféle mással foglalom el magam.
2015. nov. 15. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? ne görcsölj rá, és ha tetszik valaki menj oda és ismerd meg. Ne csak a ismerősi körödből akarj párt találni.
2015. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen,foglald el mással!


Ismerkedj fórum lévőkkel,gyakoriakkal,társkeresőkön,chaten,

sokan vannak egyedüliek is!


Az igényeidet lentebb adod és találsz lehet olyat!

CSak mindenki a gyönyörűt akarja megszerezni vagy olyat aki foglalt!


Sok sikert,fel a fejjel!

2015. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts ki! Mindennek meg van az ideje. Azzal, hogy dühöngsz nem lesz jobb semmi. Lehet, hogy amikor eljön az igazi majd rájössz, hogy miért kellett ennyit várjál rá.😊
2015. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!