Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te összejönnél olyan nővel/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél olyan nővel/férfival, aki mindenféle bizonyítatlan elméletet, úgynevezett konteót — úgymint chemtrail, káros wifi- és mikrohullámú sugárzás, HAARP stb. — elhisz?

Figyelt kérdés

1. Nem melegíti az ételt mikrohullámú sütőben, mert szerinte a mikrohullámú sugárzással melegített ételek rákot okoznak.


(Próbálnád-e meggyőzni arról, hogyha a napra kiáll, akkor sokkal nagyobb volumenű kozmikus és napból érkező sugárzás éri? Próbálnád-e meggyőzni, hogy a mikrohullámúnál vannak sokkal károsabb sugárzások is, úgymint UV-B-, röntgensugárzás? Próbálnád-e meggyőzni, hogy amikor elsétál az utcán, több tucat elektromos berendezésből származó sugárzás éri? Próbálnád-e meggyőzni, hogy amikor napozik, sokkal több káros sugárzás éri a testét, mint akkor, amikor odatapasztja a fülét a leárnyékolt mikrosütő ajtajára?)


2. Nem eszik húst tartalmazó ételeket, mert szerinte a hústól is rákot lehet kapni.


(Próbálnád-e meggyőzni, hogy a húsból készült ételek semmivel sem károsabbak a növényi eredetűnél? Próbálnád-e meggyőzni, hogy például amikor odasütik az ételt, az akrilamid nevű vegyület, amit tévesen ártalmatlan szénnek gondolnak sokkal kártékonyabb a szervezetre?)


3. Nem iszik csapvizet, mert szerinte a vízbe mérget tesznek.


(Próbálnád-e meggyőzni, hogy a csapvizet központilag tisztítják, fertőtlenítik, és folyamatosan ellenőrzik a tartalmát?)


4. Ha túl sok kondenzcsíkot lát az égen, inkább nem mozdul ki a lakásból fél napra, vagy legalábbis addig, amíg be nem sötétedik. Szerinte mérgező vegyületeket tartalmaznak a kondenzcsíkok, és azt permetezik az emberiségre.


(Próbálnád-e meggyőzni, hogy a kondenzcsíkok csupán a kicsapódó vízből és az elégett üzemanyagból állnak? Próbálnád-e meggyőzni, hogy azért különböző kiterjedésűek a kondenzcsíkok, mert a légkör tulajdonsága szinte köbméterről köbméterre változik?)


5. A wifi-routert, valamint az összes létező elektromos készüléket kikapcsolja éjszakára a lakásban, mert szerinte a túl sok elektromágneses sugárzás rákot okoz.


(Próbálnád-e meggyőzni, hogy amikor naponta órákat beszél a telefonján a barátnőivel/haverjaival, egy tízperces beszélgetés során sokkal több sugárzás éri, mint akkor, ha évekig beülne egy folyamatosan működő wifi-router elé?)


6. Úgy gondolja, hogy a HAARP valamilyen titkos kísérlet helyszíne az emberiség kiirtására.


(Próbálnád-e meggyőzni, hogy a HAARP pusztán a légkört, az ionoszférát, valamint az elemi alkotóelemeket vizsgálja, s utóbbiakkal kísérletezik a fizika mélyebbre ható megismerése céljából?)


7. Nem vásárol olyan áruházban/boltban/szupermarketben/üzletben/stb., amelyről azt feltételezi, hogy zsidó(k) a tulajdonosa(i). (Próbálnád-e meggyőzni arról, hogy a Panasonic, a Sony, a régi BMW, a Samsung, és minden egyéb márkájú termék, amikkel rendelkezik, valamilyen úton-módon vezetői köreikben belebotlanánk egy-egy zsidó vallású (rész)tulajdonosba?


A kérdést az egyik ismerősömről írtam össze. Jelen esetben mindegy, hogy nő vagy férfi. Amik engem érdekelnének:

— Hosszabb távon el tudnál-e viselni egy ilyen nőt/férfit?

— Nem bosszantana a sok konteó, ami minden szabadidejét lefoglalja?

— Ha ellenkeznek az elveid az övéivel, megpróbálnád-e meggyőzni a saját (és egyben racionálisabb) igazadról?

— Ha látod rajta, hogy megszállottan nem lehet a hülyeségekről megváltoztatni a véleményét, annak ellenére kitartanál-e mellette?

— Fektetnél-e egyáltalán energiát egy ilyen nővel/férfival való ismerkedésbe?


2015. nov. 15. 20:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%

#18 - milliónyi kérdést lehet feltenni, minden témában, hiszen én is tudnék. Ami közösnek tűnik számomra az összeesküvés elméletek hívőiben, az az, hogy nem hallgatnak az észérvekre és csak a konteó létezik amit itt vagy ott olvasott (fontos elem, hogy semmi személyes tapasztalat nincs az adott dologban, csak a netről halászott infó), más nem.

Van egy közeli hozzátartozóm, nagy kedvence a chemtrail téma. Én meg dolgoztam pár évet a repülőiparban. Főleg javításban és a javított gépek engedélyeztetésében vagyok jártas, mert ez a kettő tartozott a feladataim közé. És az elvakultságát úgy 10-15 percig vagyok képes elviselni egyhuzamban... :)

2015. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Teljesen le vagyok döbbenve azon, hogy a hozzászólók igen nagy hányada támogatja, s hisz ezekben a bizonyítatlan konteókban. A racionalitás követőjeként szeretek mindenre egyszerű választ keresni (Occam borotvája), hiszen két pont között is a legrövidebb út a közéjük húzott szakasz hosszát jelenti. Megdöbbentő, tényleg. Ezt azért nem gondoltam volna, hogy a jelenlévő többség ilyen-olyan minősítésben "chemtrail-hívő". Hú! Kicsit most megleptetek.
2015. nov. 15. 22:49
 23/30 anonim ***** válasza:
Tőlem mindenki azt hisze el amit akar. Én nem értek az ilyen dolgokhoz, felőlem aztán okozhat rákot a mikró vagy a wifi. De a hetes pont miatt nem. Az egy dolog, hogy fél a repülőktől, szíve joga, de az antiszemita meg úgy általánosságban a gyűlölködő embereket nem bírom.
2015. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
van hasonló ismerősöm, mivel nagyon jó ismerős így neki elnézem és a béke érdekében csak bólogatok amikor előjön ezekkel a véleményem szerint hülyeségekkel, de biztosan nem ismerkednék ilyen nővel, fárasszon mást!
2015. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%
Sony Panasonic Samsung zsidaj kézben?te elvagy tevedve öreg!Japán ,Koreai dolgok sosem lesznek zsidaj kézbe ezt jól jegyezd meg!
2015. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#25 - utánanéztél valaha az említett vállalatok tulajdonosi struktúrájának?

Mindenféle pénzügyi cégek és befektetési alapok is benne/bennük vannak, főleg az első kettőben.

A Sonyban még az összeesküvés-elméletek népszerű résztvevője, a Morgan-Stanley is benne van (nyilvános adat részben, tessék a netet használni).

A Samsung tulajdonosi hálózata meg olyan kusza, hogy ember legyen a talpán aki átlátja. De itt van a saját adatlapjuk, 2014 decemberi állás szerint:


[link]


De a "foreign" és a "major shareholder" részeket tovább feszegeted, akkor előkerülnek az állításoddal ellentétes adatok.

Persze ez csak a tulajdon, nem a cég irányítása, de azért az állításod nem fedi a valóságot. :)

2015. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem.

Az nem zavarna, ha érdeklik az ilyen konteók, sokszor én is olvasgatok ezt azt, bár inkább olyanokat, mint a Gyatlov-rejtély, vagy az Elisa Lam-ügy, de ha mindent benyel, amit ilyenkor olvas, akkor azt hinném róla, hogy hülye. Az meg kizáró ok.

2015. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
mivel ez a rengeteg interneten fellelhető dokumentumfilmekben bizonyított így nem feltételezés hanem maga valóság!! lehet homogbadugni a fejeket de nemlesz jobb!! a szkeptikus kis pojácák meg majd sírhatnak ha beigazolódik mind ez..
2015. nov. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 bimke válasza:
76%
Barátnöm és én irányitjuk a hátérhatalmat tehát szívesen összejövünk mindenkivel aki ebben hisz
2015. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
ki ez az ember? szeretném megismerni! irjatok privit légyszi! teljesen ugyanígy gondolkodom.
2016. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!