Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki találta ki azt a baromságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt a baromságot, hogy minden nőnek ugyanazok az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Szüntelenül azt olvasom itt, hogy a nők csak a legjóképűbb, legizmosabb, legmenőbb, legpénzesebb pasikkal állnak szóba.

Oké, egy jól kinéző, szép nőnek ezek valóban alapvető fontosságúak lesznek.

De a hétköznapi, barátságos, szeretetre méltó átlagos nők miért lennének ennyire telhetetlenek?


Vagy az probléma, hogy a férfitársaimnak nem megfelelő egy valóban átlagos nő?


2015. nov. 16. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Azok találták ki, akik bénák a társkeresésben és ezért a nőket okolják.
2015. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
85%
Én ismerem, de nem szép dolog árulkodni.
2015. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
az élet hozta így!
2015. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Pedig az átlagos nők is el vannak szállva.De hát megtehet annyi udvarló,dugni akaró mellett.
2015. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

minden nő izmos vagy mérsékelten izmos, pénzes, fiatal és jóképű fickót akar magának aztán valaki talál is

valaki meg nem

Ebben nagyjából az összes nő elvárásai ugyanazok


Nekem alapvető elvárásaim vannak a nőkkel arc és fenék terén nálam ez a két dolog ami lényeges egy nőnél a szép arc és a kerek popsi

2015. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

"egy jól kinéző, szép nőnek ezek valóban alapvető fontosságúak lesznek"


És miből gondolod, hogy minden jól kinéző nőnek alapvető elvárások ezek? Nem csak a szürke egerek rendelkeznek különböző vágyakkal férfiakat illetően, ez a kérdés se sokkal jobb, mint a siránkozó férfiaké.

2015. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"És miből gondolod, hogy minden jól kinéző nőnek alapvető elvárások ezek?"


Hát jó lehet, hogy nincs igazam, de nekem nagyon is, úgy tűnik legalábbis abból amit látok nap, mint nap, hogy igenis ezek alapnak számítanak nekik.

2015. nov. 16. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Ha szüntelenül olvasod itt, akkor most ideje, hogy tarts egy kis szünetet. Ja, és egyél kapj be egy Snickers-t. :]

UI: Minden nő helyes, izmos férfira vágyik.

2015. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Vigyázz 1-es, mert lepontoznak! :D Én ma már priviben is megkaptam, h r...c vagyok egy olyan embertől, aki először ócsárolta a nőket, majd küldött ma egy másik, szebb üzenetet, csak fogalma sem volt róla, h ugyanannak küldi. :P

Visszaküldtem azt, amit egy nappal előbb írt a nőkről, akiknek csak a legjóképűbb álompasi kell, mert minden nő felszínes.

1'-es, lehet, h Te leszel a következő ri.... :D

2015. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

#6

"egy jól kinéző, szép nőnek ezek valóban alapvető fontosságúak lesznek" 


Van egy olyan érzésem,hogy ezt a részt magadra vetted...;)

Nyugi,te nem nézel ki jól.

2015. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!