Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni csúnya pasiknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni csúnya pasiknak milyen elvárásaik vannak a nők külsejével szemben? Milyen nő nem jön be külsőleg?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy itt csak ronda pasik vannak?
2015. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írta sehol, hogy szerinte itt csak és kizárólag ronda pasik lennének. :D
2015. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

#1 Van egy itteni klub (Zokogó Testvériség) aminek a tagjai a legtöbb kérdéshez odaírják, hogy a nők felszínes perszónák, mert nem foglalkoznak az olyanokkal, mint ők: a külsőleg/belsőleg igénytelen, hisztis, magukba zárkózott, nőgyűlölő, sikertelen férfiakkal.

A kérdés ezekhez a férfiakhoz szólt.


Amúgy én is kíváncsi lennék a válaszokra.

2015. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyakorlatilag három feltételem van, ebből egy olyan, ami valóban a külsőre vonatkozik, de ez is több a tapasztalataim alapján, mint amennyit megengedhetnék magamnak...

1) ne dohányozzon - magától értetődő

2) ne legyen kövér - rajtam is van úgy 10 kiló plusz, szóval nálam ez a szó nem azt jelenti, hogy két centivel szélesebb a lány, hanem hogy tényleg, a szó klasszikus értelmében véve kövér

3) legyen hasonló a személyiségünk - mondjuk annyira introvertált személy (vagy ez inkább szociális fóbia?) talán nem létezik másik, mint én, de egy próbát megér; ha más nem, akkor pedig ne legyünk egymás szöges ellentétei


Ezeket leszámítva már csak apróságok vannak, amik említésre se méltóak. Az talán sokat elárul, hogy első nagy szerelmem egy állítólag (oké, objektíven szemlélve is) kifejezetten csúnya lány volt, aki viszont értette a humort, mindenben meglátta a poént, mindemellett aranyos volt (de annyira, hogy ilyet még nem láttam animében se). Na, még ő se volt hajlandó foglalkozni velem.

2015. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint akik csúnyának tartják magukat, gondolom. :-) És mellesleg volt, akiről láttam képet és nem is csúnya, de nem tudom, hogy azóta kicserélte-e a tükrét egy reálisabb képet mutató darabra, vagy még mindig rondának látja-e magát.
2015. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a Testvériség tagja vagyok-e, mert rám csak a külsőleg igénytelen és a magába zárkózott tulajdonság érvényes, de válaszolok a kérdésre.

Konkrét elvárásaim nincsenek. Kövér srác vagyok, és tetszett meg már komolyabban nálam is kövérebb lány, olyan is aki nagyon nagyon vékony volt, és a kettő közötti testalkattal rendelkező is.

Úgyhogy leírhatom, hogy nem elsősorban a külső döntő fontosságú számomra, mert a legtöbbjük egy-egy beszélgetés alkalmával vált szimpatikussá. Fontos, hogy legyen benne valami ami megfog, legyen közös témánk, és legyen családcentrikus. Kb. ennyi.

Külsőségeket nem nagyon tudok írni, mert ha egymásba szeretünk, akkor úgyis ő lesz a legszebb számomra. De tegyük félre a csöpögős dumát :)

2015. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs elvárásom ami egy lány külsejét illeti, hiszen olyan ocsmány vagyok, hogy nem engedhetem meg magamnak azt, hogy válogassak. Már annak is örülnék, ha legalább egy lány esélyt adna. De sajna túlságosan ronda vagyok még egy esélyhez is.
2015. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 csakis és kizárólag akkor vagy a testvériség tagja, ha minden kommented valamilyen formában a nők alázásáról szól.

Ez alapján a kommented alapján kifejezetten normálisnak tűnsz, csak így tovább!

2015. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!