Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nagyon magas (180...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon magas (180 fölötti) és duci is, az még lehet vonzó valaki számára?

Figyelt kérdés
Tudnátok vonzónak és nőiesnek találni egy ilyen lányt?

2015. nov. 8. 01:58
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:

"Duci"

Ez elég tág fogalom...

2015. nov. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem ezek a paraméterek számítanak, múltkor láttam egy cikket egy 2 méter feletti lányról, és nagyon vonzó volt amúgy.

A duciságból meg le kéne faragni, saját érdekedben is(egészség)

2015. nov. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok duci (183 cm és 76 kg), de dolgozom az ügyön. A magasságom viszont utálom, mert azon sajnos nem tudok változtatni. Óriásnak érzem magam a legtöbb ember mellett.
2015. nov. 8. 02:08
 4/13 anonim ***** válasza:

:DD

[link]

2015. nov. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó film, láttam már egy párszor, és igen, valahogy én is így mutatok a legtöbb pasi mellett. :D
2015. nov. 8. 02:48
 6/13 opened paradise ***** válasza:

Az nem duci. Elméletben is max 3 kiló van rajtad,de ilyen magasságnál már hülyeség a -110.


Hát...legalább nem kéne lehajolnom a csókhoz :D

2015. nov. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Oh. Ez a súly ehhez a magassághoz bőven jó.

Én simán vonzónak találnék egy ilyen lányt. Csak hát nem biztos hogy én tetszenék neki.

2015. nov. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Simán, főleg hogy 2 méter vagyok :)
2015. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...
2015. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Két lábon járó szív és érrendszeri betegség az illető. Nyilván lehet vonzó valaki számára, de nekem nem igazán.
2015. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!