Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elrettentő ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrettentő ha egy nő megnéz egy férfit miközben az aprónép ott nyüzsög körülötte?

Figyelt kérdés

Persze mindez kedd este fél8-kor egy hipermarketben :) Sose voltam eddig ilyen szituban... de ma elgondolkodtam hogy lehet-e így továbbfejleszteni ;)

Szerintem. .. nem esélytelenebb az ügy mint egy társkeresőn. Én ott se titkolom a 3 csibém...



2015. nov. 17. 23:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Mit akarsz továbbfejleszteni?
2015. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Nem, velem már barátkozott is úgy nő (előadás szünetében), hogy az ő gyerekei, és az én gyerekeim is ott voltak körülöttünk.

Szerintem még jobb is, mint a társkereső, annyi, hogy a társkeresőn hamarabb kiderül, ha nem érdemes próbálkozni. De így a kiszemelt a közelben lakik, nem az ország másik végén.

Szóval, hajrá, mindent bele!!!

2015. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Férfiként nagyon jól lehet gyerekkel csajozni :-D ... Engem nem zavarnak férfinként egyébként, ha ott vannak a gyerekek ... Sőt van is egy kiszemelt anyuci a ház melletti játszótérről :-D :-D
2015. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

oh, belém így zúgott belém egy pasi, (mi beszéltünk is, többször is) csak az a baj, hogy otthon meg várt a férjem:-(

nem tudom miért zúgott belém, tudta, hogy van férjem.

De elvileg tényleg belémzúgott:-) a gyerekeimet mindig ugyan annyira megbámulja ilyenkor, mint egy nőt, komolyan.

(mondjuk neki is vannak) csak egyedül maradt.

2015. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Közel 39 éves egyedülálló nőként egyenlőre már azt is sikernek könyvelem el hogy visszanézett az illető... de elképzelni sem tudom hogy azon túl hogy ez csak egy blikknyi játék. ... létezik a földön olyan férfi aki egy ilyen szitu után lát fantáziát egy folytatásban és képes is tenni érte...
2015. nov. 18. 23:57
 6/37 anonim ***** válasza:

#5:

Nyugi, egy időben pont ezt a korosztályt vadásztam és leginkább az egyedül állókat ;-) Biztos lesz pasi előbb-utóbb :-D

2015. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nem fog tenni semmit. Mert nem tehet. Nincs rád írva, hogy egyedülálló vagy, így egyáltalán nem tudja, hogy szabad lépnie. Neked is kell tenned valamit. Tudom a mi fiatal korunkban még a fiúk léptek, de most már a nőknek kell. Ha nem nős, akkor nyert ügyed van, csak küldjél neki jeleket, vagy csak egyszerűen állj elé, és smárold le. Esetleg egy levél, amit a kezébe nyomsz, mikor elmegy melletted.
2015. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy visszanézett? Ha ránézel valakire, az visszanéz. Ez semmit sem jelent önmagában.

Fontos, hogy tudd, attól mert gyerekeit egyedül nevelő nő vagy, attól még nem szűnsz meg nőnek lenni. Csak azok a férfiak, akik kevésbé gyerekcentrikusak, már nem jöhetnek számításba.

2015. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy hányas korong megy a Flexére!
2015. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

De jófejek vagytok :) de épp a sds fúrószárral gyűlt meg a bajom minap ;)de a szó szoros értelmében. ...


Viccen kívül. .. még tanulnom kell a gyerekes flörtölést... is...

2015. nov. 20. 00:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!