Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyi az a nő mennyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi az a nő mennyiség, ami már elrettentő egy férfi életében?

Figyelt kérdés
Vagyis amennyivel lefeküdt.
2015. febr. 10. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40-50
2015. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10-20
2015. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozok azzal mennyi nővel volt.A múlt az múlt.
2015. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:
mellettem egy fél is sok. A múltja meg senkinek nem érdekelt soha.
2015. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
számomra az az elrettentő, ha egy férfi ezt számolja és ez a mennyiség egyáltalán téma...
2015. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-6
2015. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

10 év alatt 30-40 nő.

Lehet, hogy nem sok egy férfi számára, de nekem sok.

(ráadásul be is vallotta, hogy az összes barátnőjét megcsalta)

A lényeg, hogy egyszerre csak egy legyen.

2015. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

10 év alatt?

Az itt töltött 2,5 évem alatt már ennyinél tartok. És igen, számolom. Ha gáz, ha nem.

2015. febr. 10. 14:53
 9/14 anonim ***** válasza:
mivel nekem a mostani barátom volt az első kicsit zavar h előttem volt neki már egy másik barátnője.. de ez is csak olyan alapon, hogy neki több tapasztalata van, mint nekem. szerintem jó ha van "viszonyítási" alap. Nekem nincs és remélem nem is lesz. az előző barátomnak kb 10 volt. ott még jobban stresszeltem és feszült voltam, nálam ez zavaró volt, ezért sem tudtam lefeküdni vele ( 4 hónapos kapcsolat volt ). nálam az elrettentő az arányokban rejlik. ha én lefeküdtem volna 5 fiúval akkor 15 már elrettentő lenne. ha én 15.... és így tovább.
2015. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel hánnyal volt,a körítés inkább.

Ha volt csomó nője,de minddel kapcsolatban volt ,csak nem működött a dolog,az nem érdekel, lehetett akármennyivel.

Ha meg úgy volt sok nővel,hogy egyéjszakásai voltak,akkor meg nem állok le vele,neki erre van szüksege, nem akar vagy/és nem képes egy normális kapcsolatot kialakítani.

2015. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!