Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiúnak a belseje rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak a belseje rossz ugyanolyan nehezen talál párt magának, mint a csúnyák?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki nagyon helyes, jó pasi, sármos, magas, izmos, férfias. A nők odavannak érte stb. Viszont 4 éve nincs komoly kapcsolata, mert hát eléggé elviselhetetlen, nagyon buta, beszélgetni nem lehet vele stb. Nekem sincs kapcsolatom elég régóta, de én azért mert csúnya vagyok, nagyon aránytalanul elhízott fiú.
2015. nov. 18. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tartós párkapcsolatra gondolsz, akkor szerintem igen, ugyanolyan nehezen talál magának valakit. Rövidebb távú kapcsolatra, vagy egy-két éjszakára a külseje miatt viszont könnyebben.
2015. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy éjszakára se kéne egy buta sötét valaki, csak mert jól néz ki. Komoly kapcsolatra meg pláne nem.
2015. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
buta? nem lehet vele beszélgetni? miért? mi az hogy nem beszélget? akkor mit csinál?
2015. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Hát egy két szavakat mond csak stb...
2015. nov. 18. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet fél valamitől,de ez nem azt jelenti hogy buta
2015. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
"Hát egy két szavakat mond csak stb..." - jól kijönne az itteni lányokkal, ők is hasonló kommunikációs készséggel vannak megáldva.
2015. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
nem! a nők arra gerejdnek! nem a normális pasikra... minek neki tartós kapcsolat amikor minden nap más nőt töcskölhet! ha alfahím lennék nekem se kéne tartós kapcsolat
2015. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy azért nincs tartós párkapcsolata, mert nem talál? Szerintem sokkal inkább azért, mert nem akar! Tipikusan a nagyon helyes,sármos,magas izmos pasikra jellemző, hogy nem akarnak leragadni egynél, hanem kefélgetnek minél több csajt. L
2015. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!