Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az olyan nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyan nőknek nem számít a külső, akik nem szexelnek házasság előtt?

Figyelt kérdés
Elégé csúnya vagyok, de most végre elfogadott egy aranyos átlagos lány, viszont sajnos nála vallási okokból házasság előtt semmi nincs!
2015. nov. 18. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne mondd, hogy nem tudod kilogikázni ezt.
2015. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. nem :(
2015. nov. 18. 18:48
 3/13 anonim ***** válasza:
örülj neki,hogy leg összejött valami
2015. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert szeretne valakit, de a jó pasik nem fognak rá várni.
2015. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Hátha Te gyorsan felesêgül veszed :-D
2015. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Azért mielőtt elveszed feleségül, győződj meg róla, hogy vonzódik-e hozzád, mert ha nem utána sem lesz túl sok szex...
2015. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És te elvennél egy olyan lányt, aki nem szxszel házasság előtt? Na ugye...:] Akkor meg nem tök mindegy, hogy nekik nem számít a külső?
2015. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Nő vagyok,nem különösebben dekoratív,de ettől a falnak megyek,hogy házasság előtt nem szexelek.Szerintem így akar lekoptatni,elhiszed?De akkor mondaná meg,hogy bocs,randa vagy,veled nem fekszem le.
2015. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Ezt nem hiszem, hidd el jó ember ismerő vagyok! Tényleg minden nap templomba jár és nagyon vallásos. Én nem annyira akarom pont a szex miatt és mindig ő keress akarja hogy beszéljünk telefonon stb stb.....szóval ez nem hiszem hogy lekoptatás, ha keres engem!!
2015. nov. 18. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem számít a külső! Maximum egy vak lánynak nem, bár biztos ebben sem vagyok.
2015. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!