Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik fel, hogy a nők sokkal, de sokkal többször hárítják át másra a sikertelenségük okát?

Figyelt kérdés

Egy férfi általában rendelkezik annyi önkritikával, hogy bevallja "há én elég szétcsapott arcú vagyok" vagy valami ilyesmit, a lényeg, hogy beismeri a benne lévő hibát (jobb esetben pedig változtatni is próbál rajta), nem csak külsőit, hanem a viselkedésbeli hibáit. Ezzel szemben a nők sokkal gyakrabban mondják azt, hogy "velem minden oké, másokkal van a gond", ebben a mentalitásban pedig megerősítik őket azok, akik még meg is veregetik a vállukat, hogy ez így igaz. Ha valami nem jön össze társkeresési szempontból, akkor azt vonják le az egészből, hogy ez nem az ő hibájukból adódóan történt így, ergo nem kell megváltozni, de még csak magukba nézni sem Természetesen nem törvényszerű, hogy egy nő mindig hárítani fog, de az évek során valahogy azt tapasztaltam, hogy egy nő sokkal nehezebben vihető rá arra, hogy beismerje a saját hibáit, valahogy mindig addig kombinálnak, hogy a végén ne ők legyenek (elsősorban) a hibásak.

Ha esetleg valaki meg szeretne gyanúsítani azzal, hogy nőgyűlölő lennék, azoknak írhatok hasonlóan elterjedt negatív jellemzőket a férfiakról is az egyenlőség kedvéért.


2015. nov. 19. 18:43
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:
84%
A gyakoris válaszok alapján szinte alig van olyan férfi,aki ne a nőkre hárítana.
2015. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a talpnyaló barátzónában lévő férfiak hibája. Ők azok akik szarrá bókolják a nőket, csak azért mert nőnek születtek, és elhitetik velük, hogy ők tökéletesek és más a szemét. Egy siránkozó pasit nem nyugtat meg senki, nincsenek udvarlóik, ezért hamar belátja, pozitív visszacsatolás hiányában, hogy felesleges hisztizni.
2015. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 18:44

Ez az oldal mióta számít reprezentatívnak? Ennyi erővel kijelenthetjük, hogy mindenkit a meleg-zsidó-gyíkemberek irányítanak, mert a Politika kategóriában ez egy visszatérő gag.

2015. nov. 19. 18:50
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is azt vettem észre, hogy a nőknek kevesebb az önkritikája.

Jah, itt gyakorin nem úgy tűnik, de tudjuk mekkora különbség van a való élet és a gyakorikérdések között.

2015. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Fú, én ezt nagyon sok embernél tapasztalom nőknél is és férfiaknál is. Hogy kb. mindenki hülye, csak ők a normálisak, meg persze azok, akik egyetértenek velük. Nálunk a családban pont a férfiak ilyenek. Apukám pl. órákig tud kiselőadást tartani arról, hogy ő milyen jó, milyen tehetséges, mindenki más pedig milyen szar alak, ha pedig valami nem sikerül neki, természetesen csakis valaki más lehet a hibás.

De én meg férfigyűlölőnek nem akarok tűnni, úgyhogy azt is hozzátenném, hogy az előző munkahelyemen meg többnyire a női munkatársaimnál tapasztaltam ilyesmit.

Tehát itt nem nagyon tennék különbséget, szerintem nők és férfiak egyaránt nem szeretik beismerni a hibáikat többségben.


A külső hibáikat viszont tényleg inkább a férfiak ismerik be jobban, a tapasztalataim szerint.

2015. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Csajok zseniálisak ebben.


Szakítani akar? Kreál egy problémát, beállítja a csávót hibásnak és rögtön mint "áldozat" távozhat. Pl a csávó nem vesz neki szemetet egy füttyre. Rögtön kiírja ide, hogy "a barátom már nem is költ rám smemit BRÜHÜHŰ" vagy olyan mércét állít fel amibe tuti belebukik.


De ne akard a csajokat megérteni, nem lehet. Nekik egy tökéletes csávó kell akire rá lehet fogni ezeket, vagy aki majd megoldja az ő szerencsétlenségüket is.


Most jönne majd lepontozni, meg szájalni hogy "ők aztán nem, az ő barátjuk nem" - ez igaz is - ott nem a barátjuk hanem APUCI tölti ki ezt a szerepet.

2015. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=n%F5k&katego..


Szerinted?:D Bár tényleg úgy látom, hogy a nők névvel és arccal többet panaszkodnak az ismerőseiknek, a pasik meg az interneten, vagy részegen max személyesen. Amúgy ez személyiségtípustól függ, van aki nem tudja elfogadni a kritikát, mindenen megsértődik, így nem kell meglepődni, ha mindenki másra keni a dolgot.

2015. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:
Nem is azt mondtam. Csak,hogy ez bizonyítja,hogy rengeteg "férfi" keni a másikra,sőt a világra.
2015. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Az első kommenteddel nálam elvágtad magad. Nem volt jó vicc, se példa, főleg hogy a valóságalapja nagy 0-a. Legközelebb kérlek valami kulturáltabb ellenpéldát találj.

Igen kicseszett sok csaj hárít, de mi is ugyan azt csináljuk. Szóval egy szót nem szólhatunk.

Sajnálom ez van.

2015. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
Én?
2015. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!