Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Miért van az, hogy a pasik többször azért sírnak, mert a csajoknak az "izmos", "kigyúrt" fickók jönnek be?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen ez teljesen értelmetlen dolog, hiszen bárki ki tudja magát gyúrni!!!


A lustaság nem mentség a sikertelenségre. Haverjaim közül is többen kigyúrtak magukat, én is edzettem, meg fogok a jövőben is, hogy jobb testalkatom legyen.


Akkor meg?


2015. nov. 2. 17:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Hm, mert talán nem mindenkinek életcélja az, hogy kigyúrt legyen, és nem mindenki ebben látja a siker kulcsát? Kérlek, mesélj még nekünk arról, hogyan képzeled el az általad vezetett ország férfi lakosságát. Egyenedzésterv mindenkinek? :D Nemár!
2015. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%

Na már most tegyünk itt különbséget. Ha keskeny vállú kis vézna vagy, akkor hiába gyúrod ki magad, nem lesz jó tested, max még bunkónak is fogsz kinézni. Tehát ahhoz is kell egy alapvetően jó testalkat ami születés kérdése.

Másrészt a dagadt csajoknak is le lehetne fogyniuk, nem csak szidniuk a hülye pasikat, hogy miért vannak oda a bombázókért, azért mert eszméletlenül sokat lehet csinosítani magukon a nőknek is, ha eljárnak edzeni.

A lustaság persze befigyel mindkét nemnél.

2015. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nyilván nem kell magát mindenkinek kigyúrni, bár ajánlatosabb lenne, hiszen egy kigyúrt test mindig vonzóbb a nőknek. Na persze nem azt mondom, hogy legyen testépítő, de ha sportos valaki, az több szempontból is jó. Jobban bírja a fizikai munkát, nem mernek vele kötekedni, csajozásnál is jobb.


A kérdés viszont arra vonatkozik, hogyha valaki ebben látja csak a siker kulcsát, miért nem teszi akkor meg? Ha nem akarja magát kigyúrni, akkor meg tartsa tiszteletben, hogy nem mindenkinek jönnek be a vékony dongák, meg a mackós pasik. Emiatt felesleges kiverni a hisztit.

2015. nov. 2. 17:34
 4/29 A kérdező kommentje:
17:31-es ez azért nem egészen így van. Lehet hízni, és akkor máris lesz mire gyúrni. 18 évesen én 49 kg voltam, ma azért ennél jóval több vagyok. Ha meg valaki genetikailag annyira vékony, hogy képtelen a hízásra, még akkor is jobban fog kinézni, ha gyúr. Bruce Lee is vékony testalkatú volt, de az edzésnek és az egészséges életmódnak köszönhetően, azért felépített egy olyan testalkatot önmagához képest, amire nem lehet panasz.
2015. nov. 2. 17:37
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

haver!

1 a gyurás mint minden sport genetikai sport

2 te minimálbérből napi 12 órás munka mellett nem tudsz izmot építeni

3 kox nélkül nem lesz olyan lakatod mint szeretnél

2015. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
A testalkat csak egy dolog. Vannak ennél fontosabb dolgok, mint a magasság vagy az arc. Sajnos és viszont alacsonynak és ocsmánynak születtem, ez a két tény pedig testalkattól függetlenül lehetetlenné teszi azt, hogy valaha is keljek egy lánynak. Ennek ellenére azért sportolok, de nem gyúrok! Szerintem az állóképesség fontosabb az izomtömegnél.
2015. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Az egyik legjobb haverom, mikor kamasz voltam, otthon gyúrta ki magát. Rengeteget húzóckodott, a táplálkozását teljes egészében megreformálta, még emlékszem, tőlem kért aprót egyszer nyers tojásra is. Nyilván nem lett egy Arnold Schwarzenegger, - ahhoz több kakaó kell - de az izmai jelentősen megnőttek, ahhoz képest, ahogy pár éve kinézett.


Napi 12 óra melóval ha fizikai munkát végez, akaratán kívül is erősödik az ember, ha nem is látványosan. Más megoldásként a szabadidejét meg töltheti azzal, hogy fejleszti magát fizikailag. Ez mind-mind megint csak kifogás, hogy ne kelljen valamit tenni.

2015. nov. 2. 17:51
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

# 2 Időpont ma 17:31 - Na, na, öcsém és én is fogyásra hajlamosak vagyunk és voltunk véznák is mindketten, mégsem adtuk fel, és mindketten megtaláltuk a módját ránk szabva, amivel ezt meg tudtuk oldani, nem mások miatt, hanem mert mi nem éreztük úgy jól magunkat a bőrünkben, és egészségesebbek is lettünk, amióta javult a helyzet (nem valószínű, hogy bármelyikünk is valaha el fog hízni).


Kérdező, gondolj egy zöld pacsit a kérdésedhez, kár, hogy ezeket nem lehet pontozgatni. :-)

2015. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

1: Ha tudod, hogy a siker kulcsa a kigyúrtság (is), akkor kigyúrod magad, nem? Ha nem, akkor az a te sarad, hogy nem teszel meg mindent a sikerért.


2: Bárki kigyúrhatja magát. 165 cm-es jó barátom. 18 évesen 52 kg. 22 éves korára kigyúrta magát és ugyanolyan magasan 75 kg lett!


5: Szóval mindenki 12 órában dolgozik minimálbérért. Jó tudni.


6: Ahogy írtam, egyik legjobb barátom 165 cm magas és eléggé csúnya, maximum átlagos legalja szintű arccal rendelkezik. Mégis eszetlen sikeres a nőknél. 5-ször több nővel volt mint én, pedig egyszerre kezdtük és egykorúak vagyunk.


22/F

2015. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%

Először is 19 éves lány vagyok. Nem olvastam el az előző kommenteket, így ha olyat írok ami ott is ott van akkor bocsánat.

Szóval... abban igazad van, hogy bárki gyúrhat, de ha mindenki így tenne életemben nem találnék magam mellé megfelelő srácot, aki testileg még tetszene is. Sőt! Nem csak én, de kb a nők fele. Nekem sosem volt zsánerem az izmos meg a kigyúrt egyedek. :D Legtöbbször nagyon vékony barátaim voltak, de az utóbbi időben pl. egy olyan férfival voltam együtt akinek van pici hasa, meg cicije is. Miután megismertem már nem volt lényeg, hogy ő milyen kívűlről, mert abba szerettem bele aki. :)

Sokszor inkább a személyiségetekre kéne gyúrni, meg az intelligenciátokra, egy-egy könyvvel. Félre ne értsd kérdező, nem feltétlen neked szól, de néha napján a konditerem helyet lehet választani egy kényelmes fotelt némi művelődéssel.

2015. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!