Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emberek! Normális, hogy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Normális, hogy 20 évesen negyvenes csávókkal kell versengenem a korombeli nőkért?

Figyelt kérdés
A környezetemben egyre inkább azt veszem észre, hogy a korombeli vagy a nálam fiatalabb lányok a 30as 40es hapsikhoz vonzódnak. Számomra ez brutálisan felháborító! Basszus nem igaz, hogy nem tud elmenni egy 18 éves lány anélkül melózni valahova diákmunka gyanánt, hogy ne hajtson rá egy családos ember. Pedig sajnos egyre inkább ezt tapasztalom. Ilyenkor jön a lányoktól a szöveg, hogy "Hát a mai szerencsétlen, lányos, b*zi fiúkák mellett nem is csoda, hogy negyvenes férfit keresnek". A lóf....! Elhihetitek lányok, hogy rengeteg épelméjű, férfias, nem csúnya, jó humorú és kedves korotokbeli srác van. Ha a sz*rban keresgéltek és a TV-ben látott ideákat kergetitek akkor ne csodálkozzatok, hogy ilyet sosem fogtok találni! De gondoljatok bele! Akkor nekünk mi marad? Tényleg egy 40 éves férfi egzisztenciájával kell harcba szállnunk? Tényleg egy kopaszodó, potencia és prosztata problémákkal küszködő férfit kell vetélytársamnak tekintenem? Mi marad így nekünk? Én is kezdjek 30-40 éves nők után kajtatni? vagy inkább nézzek körül a 14 éves korosztályban?
2015. aug. 22. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
30%
Ez nagyon tetszett:xDD Ilyen humorral és látással megáldott megáldva csak normális nőt találhatsz. Kívánom, hogy sikerüljön:)
2015. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
28%
*kézfogás*
2015. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 anonim ***** válasza:
12%

Ugyan már kiscsíra nem minden fiatal lány ilyen,mi a faxnak általánosít itt mki gyakorin,vicc!

Ülj le, egyes!

2015. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/133 anonim ***** válasza:
73%

1. Ha húszéves lány lennél, melyik programot találnád vonzónak? A welness szállót vagy a lakótelepi padon ücsörgést?

2. A prosztatám és a merevedésem pedig köszöni szépen jól van.

39/F

2015. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam. "Pedig sajnos egyre inkább ezt tapasztalom" ez azt jelenti, hogy egyre több ilyen eset van. Ettől függetlenül vannak még normális lányok a láthatáron. Ezt a "faxnak" kifejezést szerintem gyorsan felejtsd el mert nekem kellemetlen.
2015. aug. 22. 09:23
 6/133 A kérdező kommentje:
09:22! Szerintem neked inkább a korodbeli nőknél kéne maradnod. Tudom, hogy nehezebb egy érettebb nőt felszedni aki már nem olyan kis naiv de szerintem így lenne helyes.
2015. aug. 22. 09:25
 7/133 anonim ***** válasza:
64%
Megmondom miért van ez. A 40es férfi karrierje csúcsán áll, ergó pénze van. Így nem téma leugrani egy hétvégére wellnesselni valahova az új kocsijával, viszont te ezt 20 évesen értelem szerűen nem tudod megtenni...
2015. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Nehogy már a wellness hétvége számítson a mai lányoknak! Komolyan elkeserítő, hogy ezzel példálóztok. Szerintem ez már a nőkre nézve sértő. Ennyire azért nem pénz éhesek. Vagy mégis?!
2015. aug. 22. 09:27
 9/133 anonim ***** válasza:
71%
2015. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy létező probléma és nem unom.Viszont a kérdésnek amit belinkeltél nincs túl sok köze az enyémhez még ha látszatra úgy is tűnik. Ott valószínűleg szegény srác egy önbizalom hiányos, nem túl vonzó kicsit bénáskodó faszi lehet akinek se 20 évesen se 40 évesen nem fog menni a nőkkel való kapcsolatteremtés.
2015. aug. 22. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!