Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti miért nem találtok párt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért nem találtok párt? Mi oka van hogy nem sikerül?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
18%
Egy átlagos adottságú pasinak max csak egy átlagon aluli ronda, elhízott nőnemű egyed jut... Egy átlagos adottságú lány pedig azt hiszi, hogy ővé a világ és bárkit megkaphat, beképzeltek. Hát ezért. Tisztelet a kivételnek!
2015. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert megválogatom azt, hogy kivel akarok lenni. Nem érem be akárkivel, és nem jövök össze senkivel, csak azért hogy éppen legyen valakim, ha az illetőben egyébként nem fog meg semmi.

És kell az, hogy egy hozzám hasonló komoly gondolkodású, intelligens férfi legyen.

2015. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Kedves társkeresési problémákkal küzdő férfitársaim! Talán vagy másik út, mint végighallgatni a sok bölcs tanácsot, hogy " ne add fel, sikerülni fog neked is".


A történetem:


Már általános iskolában éreztem, gimiben pedig csak megerősödött, hogy nekem nem fog menni ez a dolog. Úgy is lett. A középiskolás éveimben már nem is próbálkoztam, - előtte sem, természetesen - mondván, hogy előnytelen külső adottságaim miatt nekem ez nem fog menni. Mire leérettségiztünk, minden fiú kivétel nélkül jó pár barátnőn volt túl, nekem egy sem akadt. Tény, hogy nem is próbálkoztam, előre feladtam. Középiskolás éveimben is barátaim csak a könyvek voltak, versekben írtam ki magamból azt, ami fájt. Egy szörnynek tartottam magam, és sajnos az is voltam (vagyok). 16-17 éves koromban már tudtam, hogy én egész élten át tartó magányra vagyok ítélve. Bár úgy lett volna! Az egyetemen megtörtént a csoda, összejöttem egy lánnyal, akivel 5 év jegyesség, majd 4 év házasság következett. Aztán egyik napról a másikra előjött a párom válási szándékával, de a váláshoz vezető okokat egyszerűen képtelen volt feltárni, és mivel beleegyeztem a közös megegyezéssel történő válásban, a bíróságon sem kellett neki.


Ezek után összetörtem. 9 év önámításnak tartottam az addig párkapcsolatban, házasságban eltöltött éveimet. A munkámat otthagytam, 4 évig csak vegetáltam, meg akartam halni. Aztán összeszorítva a fogamat felálltam. Lett munkám, és talán még a remény is újra felcsillant bennem. A következő 2-3 évben 3 lánnyal/nővel ismerkedtem meg. Sohasem direkt párkeresési céllal, hanem egyszer egy pénztárosnőnek, látván a fáradtságát, elejtve egy kedves, biztató mondatot pl. A következő alkalommal megvártam zárás után, mert kérte, és megittunk egy kávét együtt. Találkoztunk párszor. Ez még kétszer megismétlődött más lányokkal. Mindegyik ugyanarra a receptre történt: amikor a remény és reménytelenség határvonalán állva, egy tétova gesztussal, mozdulattal, vagy mondattöredékkel szerettem volna a szinttel tovább lépni, akkor behúzták a vészféket. Az érdekes az volt, hogy ezek a lányok/nők keresték mindig a társaságomat, de - mint mindig kiderült - nem társkeresési céllal. Mai napig nem tudom, miért. Pedig dicséretet is kaptam tőlük. Az egyikük pl. többször is említést tett a különleges mélységű, kék szemeimről. De egy jófej pasin, egy baráton kívül aztán semmi másra nem fogadtak el.


A harmadik alkalom után feladtam. És ezzel párhuzamosan elkezdtem 4-5 hobbit. Elkezdtem falni a könyveket, főleg szépirodalmat, de tudományos könyveket is, mégpedig mindenféle tudományból, persze olyanokat, amiket meg tudtam érteni, és értelmesen ráépíteni az általános műveltségemre. Elméleti fizika, ókortudomány, teológia, filozófia, ami épp érdekelt.


40 éves vagyok. A mai napig egyedül, boldogan. Hetente kétszer úszom, van egy kutyám és egy macskám, akik bőven meghálálják szeretettel azt, hogy gondoskodom róluk. Nem vagyok gazdag, de van munkám, gondoskodom magamról, rendesen eszem, és nem élek disznóólban. Van két kocsim, igaz, nem 30 milliós, de nekem megfelel. Néha nagyokat sétálok, néha egy-egy szabadnapon csak olvasok. Persze, hiányzik néha az intimitás, de teljes és tartalmas életet élek, és a sok hobbimból, egy-egy jó könyv, szép vers elolvasásából születő katarzis kárpótol mindenért.

Segítek az embereken, ahol tudok, mert nem gyűlölöm az embereket, sőt szeretem őket, mert nem ők tehetnek arról, hogy rút torzszülött vagyok.


Igénye az embernek az intimitás, fiziológiai szükséglet a szexualitás, de nem úgy, mint az étel vagy az ital, mert lehet élni nélküle, boldog és teljes életet, ha akarjuk. Mert a boldogságnak bizony nem alapvető feltétele a párkapcsolat. Ahogy a csodálatos világ minden szépsége csak egy szép női testben tud összpontosulni.


Én már nem keresek senkit, mert ha találnék is, boldogtalanabb lennék, mint most. De találjátok meg a belső lelki békéteket, mert az melegít belülről, és sugárzik kívülről! Úgy, hogy talán feltűntök majd egy értékes embernek.

2015. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is az igazira várok, már 4 éve. Bármelyik nap lehetne "valakim", de az a kapcsolat olyan is lenne. Inkább egyedül vagyok, hasznosan eltöltöm az időt és nem siránkozom. Arra gondolok, hogy ha együtt leszek az igazi társsal, akkor milyen jó is, hogy így döntöttem.
2015. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem kellek a nőknek. Visszautasítja mind a közeledésem. Már kezdek beletörődni, csak a szexuális vonzalommal nem tudok mit csinálni (biológia). 22F
2015. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
Mert a nők a rosszfiúkat szeretik én meg abszolút nem vagyok az.
2015. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert nincs lehetőségem ismerkedni. Vagy ha van is, akkor a) találok egy minden tekintetben ideális partnert, és még sem lesz belőle semmi, b) semmilyen tekintetben sem ideális partner.
2015. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az exem az egyetlen aki eddig megfelelt az igényeimnek. Keresek hasonlót vagy jobbat de nem sok sikerrel. 20/L
2015. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A gond ott kezdődik a nőknél, hogy túl nagyok az elvárásaik. Legyen férfias, őszinte, megbízható, legyen erős, vonzó, gyengéd, jóképű, bátor, ügyes, okos, intelligens, legyen életcélja, hobbija, munkája, legyen saját lakása, autója stb. Az "igazit" keresik aki csak egy lehet számukra: az álomképük. Közben eszükbe sem jut, hogy másokkal is boldogok lehetnének egy kapcsoltban. A legtöbb az álomképre vágyik, az igazira, amit lehet soha nem talál meg... Közben megöregszik, megcsúnyul, lhízik és már a kutyának sem fog kelleni és sosem lesz igazán boldog...
2015. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!