Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatot akarok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot akarok, de félek tőle. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Egy csomó kellemetlen tapasztalatom volt a lányokkal kapcsolatban, alsóban sokszor szekáltak, nem tudom miért, aztán ugye pont olyan suliba járok ahol mindenért képesek beszólni a tanárok (egyházi) például volt egy rocker gyerek akit egy csomót szekáltak amiért rocker. Aztán most már ott tartok, hogy nem is igazán merek beszélgetni lányokkal, pedig vannak egész normálisak, csak félek attól hogy mondjuk valamit nagyon elbénázok és kiröhögnek vagy ilyesmi. Ha valamilyen lány hozzám szól, ösztönösen próbálom valamiért "elhesegetni", és olyan érzelemmentesnek mutatom magam. (ha trollkodni jöttél, lapozhatsz is tovább)
2015. nov. 21. 18:46
 1/3 A kérdező kommentje:
UI: Ja és nem vagyok valami jó sportban, egyesületbe nem járok, összességében szerintem vicces, szép, gazdag, sem vagyok, + még annyira jó tanuló sem (mondjuk erősen tantárgyfüggő)
2015. nov. 21. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs Veled semmi. Ha nem vagy jóképű vagy gazdag akkor nagyon nehéz dolga van az embernek. Isten hozott a valóság sivatagában.
2015. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fish1 ***** válasza:
Az van veled, hogy önbizalomhiányod van és emellett a múlt tapasztalataiból élsz. Az, hogy valaki szekált, vagy beszólt, nem jelenti azt, hogy a jövőben is mindenki ezt fogja csinálni. Az emberek és a helyzetek nem egyformák sosem.
2015. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!