Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy én nem akarok párkapcsolatot, hanem?

Figyelt kérdés

Voltak már párkapcsolataim, de nem tartottak sokáig.

Viszont úgy érzem, hogy nem is igazán szeretnék olyan párkapcsolatot, ahol megvan határozva hogy te az enyém, én a tied.

Hanem egyfajta nyílt kapcsolatot szeretnék, és összeköltözni sem szeretnék senkivel.

Tehát valami ilyesmire gondoltam. Szerintetek?

22/F


2014. dec. 24. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha ezt szeretnéd, áldásom rá, kívánom, hogy légy boldog. De azt tudnod kell, hogy ez csupán tüneti kezelés, és nem a probléma tényleges megoldása.


21/L

2014. dec. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából semmi. Így gondolkodsz, biztos van olyan nő, aki ugyan így látja.
2014. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok. hogy bírsz lefeküdni valakivel úgy hogy semmit nem érzel iránta?
2014. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert még sosem éreztél szerelmet a másik nem iránt, csak a szexuális vágyaid hajtanak. Nem vagy különb egy állatnál.

21F

2014. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi, felőlem úgy éled az életed, ahogy akarod.
2014. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4. ne itt jópofizz a lányoknak, nem fognak privátot küldeni, hiába írtad oda hány éves vagy

az állatok között is van amelyik monogám, vagy olyan, amelyik életében legfeljebb csak egyszer dug

2014. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igazi nyomorék lehetsz, amugymeg az akit csak a szex hajt az se nem ember, se nem állat. csak 1 loser aki-t más nem hajt :)
2014. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elobb utobb ugyis lesz olyan, hogy te az ove o a tied. :) csak meg nem talaltad meg azt a szemelyt, akit annyira szeretnel hogy mast a kzelebe sem engednel. :) egyszercsak eljon majd a nagy O :D
2014. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy Te leszel az utolso ?
2014. dec. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!