Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell kezdeményezni szerintetek? A nőnek vagy a férfinek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 évben mindig az történt velem, hogy ha kezdeményezett egy pasi nálam és esetleg még hezitáltam, akkor azonnal ott hagyott és ment másik lányt keresni.

Én lettem a kemény dió - nehéz eset és egyre jobban úgy éreztem, hogy velem van a baj.


Most először életemben volt egy férfi aki nem hagyott ott, hanem többször tett felém lépéseket és válaszolt értelmesen mindenre. Mindent annyira egyszerűnek érzek most.


Mindig azt mondták nekem a barátaim, hogy majd ha magammal rendben leszek akkor lesz párkapcsolatom. Érdekes most teljesen normális nőnek érzem magam hirtelen és boldog lettem ennyitől, mert már elkönyveltem a dolgokat, hogy velem lehet a baj..és ez most akkora lökést adott, hogy megint van kedvem mindenhez:D 29N


2015. nov. 21. 18:59
1 2
 11/16 Fish1 ***** válasza:
0%

A nő választ, a férfi dönt.

A nő jeleket ad, amik egyértelműek, majd a pasi eldönti, hogy akar-e valamit, vagy sem. Ha igen, akkor lépni fog.

Szerintem normál esetben így megy ez.

2015. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
29 éves koromig a 100 az nem is olyan sok,persze ennek a nagy része rögtön felszivodott,kisebb részével parszor még talalkoztam.
2015. nov. 21. 20:24
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nincs megfelelő önbizalmad. De rájöttél és képes vagy beismerni hogy benned van a baj. Félelem, gátlásosság, stb. Ez már pozitívum hogy beláttad és próbálsz tenni ellene. Főleg, hogy van olyan férfi, aki nem menekül el, és kitartana melletted. Nem sok férfi hajlandó erre. Ehez kell a bizalom, mindkét fél esetében. Jól mondták a barátaid, először magad tedd rendbe lelkileg. Az sokat segít ha a barátaid, barátnőid bíztatnak, és támaszt nyújtanak neked. Ha pozitívan gondolkodik az ember, változtat a hozzáállásán, sokkal könnyebb dolga van, és örömmel tölti el, boldog.

Bárcsak sok nő így tudna gondolkozni, és megpróbálna kilábalni a lelki nyomástól. Hidd el, rajtad kívül sok ilyen nő van. Valaki még frusztráltabb és bizonytalanabb mint te vagy. Én barátnőm is ilyen volt, illetve lett, mert valamiért visszaesett ebbe az állapotba. De még megmondani se akarja mi a gond, mit akar, mitől tart, stb.

Légy boldog és vidám.

2015. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát a mai világan nem " szokás " h a férfi kezdeményez ( sajna )

De ha egy nőnek annyira tetszik valaki miért ne kezdeményezhetne.

2015. nov. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Egy jó párkapcsolat ad önbizalmat.

Amúgy meg sok " férfiben " eltünk a küzdeni vágyás egy nőért,hísz sok " nőért sajna nem is kell.

L/23

2015. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Inkább a nőknek. Egyrészt igy rengeteg csúnya pasi próbálkozását megusznánk. Másrészt igy nagyobb eséllyel lehetne olyan párunk amilyenre vágyunk.
2015. nov. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!