Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves férfiak! Az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Az alábbi fogyatékossági kategóriák közül melyiket fogadnátok el és melyiket kevésbé egy kapcsolatban egy nőnél?

Figyelt kérdés
A fogyatékossági típusokon belül gondolok itt a látás, hallás, mozgássérültekre, enyhe értelmi fogyatékosokra, Asperger szindrómásokra. Szeretném tudni, még azt is, akinek van/volt fogyatékkal élő nővel kapcsolata, mik a tapasztalatok? Mindenkinek köszönöm a válaszát előre is köszönöm! Üdv.
2015. nov. 21. 19:45
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
93%

Az aspergeresek nagyrészénél meg sem mondanád elsőre.

Milyen mozgássérült?

Látást nehezen...

A hallás már egy fokkal jobb.

Ha meg néma az nem is baj :D

2015. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudnék fogyatékossal párkapcsolatban együtt élni...
2015. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Egyiket sem! A mai nők szétválogatják az agyukat, felszínesek és a legkisebb testi hibákat, alacsonyság, vékony alkat, kölyökkép, nem teljesen szabályos arc sem tolerálják a férfiakon, mi mért tennénk másképpen?


25F

2015. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálam a hallás nem lenne kizáró ok. De miért is tetted fel ezt a kérdést? Engem pedig ez érdekelne! :)
2015. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Némaság még előny is lenne. Aszexualitást is el tudnám viselni ahogy azt is, ha ugyanolyan fokú mozgáérült mint én... "finommotorikus mozgások hiánya" vagy mi.
2015. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Autizmus (azon belül is Asperger-szindróma) nálam nem kizáró ok, ha amúgy a személyisége illik hozzám. Sőt, sok előnyét is látom.
2015. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A testi fogyatékosságot szerintem el tudnám fogadni,az értelmit csak akkor ha nagyon enyhe.
2015. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha egy hallássérült lánnyal lenne dolgom, akkor nem zavarna, ha szeretjük egymást, még a jelnyelvet is megtanulnám.

Az asperger sem kizáró ok.

2015. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A látást, ha nem teljesen vak de elég erősen gyengénlátó akkor szerintem az nem annyira zavaró egy kapcsolatban.
2015. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Asperger-szindrómát én elfogadnám, sőt pont hogy aspergeres nővel szeretnék kapcsolatot, mert én is aspergeres vagyok, így mindkettőnknek jobb lenne :)

De sajnos nagyon nehéz ilyen találni..

2015. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!