Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más alacsony férfi is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más alacsony férfi is így gondolkozik a társkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Már eljutottam oda, hogy nem érdekel semmi csak a diplomám legyen meg (utána lesz jól fizető állásom, ami biztos imponáló lesz néhány nőnek) és ha valakinek kelleni fogok és jól is néz ki, azt elfogadom, de nem fogok felesleges szélmalomharcot vívni a nőkkel, nekem ettől fontosabb az életem. Egyébként is röhejesnek tartom, hogy egy jóképű férfinak szinte le kell vakarnia a jobbnál jobb nőket a hátáról, más meg hetente eljátssza a párkapcsolati kéregető szerepét.

2015. nov. 7. 00:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
ha azt akarod, hogy a pénzedért legyen veled elmehetnél k**vához is, jól meg kell zabálni a seggüket az imponáló nekik
2015. nov. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

igen, egy csomó hozzád hasonló frusztrált alak van, aki a hiányosságait pénzzel, hatalommal, tekintéllyel próbálja kompenzálni. de attól, hogy sokan vagytok, még nem lesz igazatok is benne, hogy csak így lehet.


képzeld, vannak alacsony nők is. meg olyanok is, akiket nem csak a magasságod, pénztárcád, verdád és a külsőségek érdekelnek. az ilyeneket persze nehéz megtalálni, de ha előbb feladod, mint sikerül, akkor biztos nem jársz sikerrel. abból meg még soha nem született siker, hogy valaki csak panaszkodott ahelyett, hogy a megoldást kereste volna meg a problémájára.


sok sikert a szemlélet váltáshoz és egy boldogabb élethez!

2015. nov. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Majd egy x5-ös bömöst vegyél, az kompenzál mindent...
2015. nov. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Szóval a jól kinéző lányokat részesíted előnyben, de zavar hogy a jóképű férfiak mindent megkapnak. Nem tartod ezt a hozzáállást igazságtalannak?
2015. nov. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem csak hogy így gondolkodok, de így is lett. Az egyetemen amíg tanultam (mérnökinformatikus) nem kellettem egy nőnek sem. Nem csak visszautasítottak, de meg is aláztak többször is. Amióta jól fizető állásom van, házam, autóm, drága ruhákban járok, drága helyekre, tapadnak rám a nők. Előtte olyan, hogy egy nő odajött volna hozzám sose történt. Most viszont csak úgy ismeretlenül odajönnek hozzám a nők az utcán, ruhaboltba, kávézóba hogy menjek el velük randizni. Ennyit számít a külső.

Az a baj, hogy annyi rosszat kaptam tőlük, hogy már nem is tekintek úgy rájuk, mint potenciális kapcsolat.

2015. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
4-es, a jól kinézés elég nagy részben a befeketett energiától és igényességtől függ, a magasság nem. Teljesen érthető, ha egy ápolt, igényes, jó megjelenésű, de alacsony férfi nem érzi úgy, hogy neki csak valami átlag alatti nő juthat, csak mert nem nőtt magasra.
2015. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

"Az önbizalom az első lépés ahhoz, hogy megszerezd, amit akarsz, vagy amire szükséged van." (N.R)


Ennyi...


A férjem nem magas,az önbizalmaval fogott meg, igen a magassága miatt nem néztem emg előtte jobban, pedig nagyon jőképű..

Csaka. 174-es magasságom mindig korlátozott (legalábbis azt gondoltam/

2015. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Mŕgis hàny cm vagy? Itt sokan sírnak 170cm magasan, pedig teljesen elfogadható magasság. Alacsony nőként pont ekkora a párom és azt momdta sosem volt ezzel baja.
2015. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Párom sem magas, szerintem nincs 170cm, de sose sajnáltatta magát. Én amennyire a visszajelzések mutatták normál vagy átlag fölötti vagyok külsőre, de mikor találkoztunk nem a magasságát néztem. Az esze a humora és a jelleme fogott meg. Sokkal férfiasabb volt mint korábban a 190cm magas exem. Viszont az ilyen sírás-rívás nagyin taszító.

Amúgy jól mondta az egyik válaszoló. Ha úgyis a pénzedért kapsz majd nőt miért nem mész prostihoz? Kevesebb gond és neked nem kell nyújtanod semmit az anyagi ellenszolgáltatáson kívül. Mellesleg el vagy tévedve ha azt hiszed diploma után dől majd a lé. Pályakezdőként senkit nem fizetnek halálra. Nekem a másod diplomám hiányszakma nagyon is, de még a multik se fizetnek úgy rá mint az első diplomámra x év szakmai tapasztalattal plusz szakvizsgával. Elindulni az életben nehéz.

2015. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező illetve 5-ös válaszoló. Én erre azért nem lennék olyan hű de büszke :) Az ilyen nőknek nem Te kellesz hanem a pénz, meg a luxus. Tudom fájó, de ahogy jön egy jobb partynak igérkező férfi, le lesztek cserélve. Ilyen alapokra nem lehet helyezni egy "kapcsolatot". Majd komolyan elhiszed, hogy egy ilyen utcán hozzád odarohangáló nő gyereket szül neked, hogy kitart melletted, tervezhetsz vele hosszútávon. Te csak egy B terv vagy, vagy C, na jó lehet hogy A, de tök mindegy, mert pótolható vagy, ha úgy adódik. És tényleg nevetséges, hogy a sok sikertelen nőknek alapból nem kellő férfi, még erre alapoz, erre vág fel, és ahogy előttem írták ezzel próbál kompenzálni. Mindenki el tudja milyen jövőt akar, de akinek a szép család lebeg a szeme előtt, az kicsit kapjon észbe, hogy miért is lesz neki ettől olyan hű de jó.

Most tudom le leszek pontozva meg ordítva a fenébe, de ez a szomorú valóság. :)

2015. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!