Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is eljutott már arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is eljutott már arra a szintre, hogy már hányingere van a szerelemtől/nőktől/szerelmes pároktól?

Figyelt kérdés

Annyi csalódással és visszautasítással/negatív véleménnyel szembesültem már, hogy ha már meglátok az utcán egy szerelmespárt, ahogy falják/eszik egymást már semmi reakciót nem vált ki belőlem (beletörődtem, hogy nekem úgysem lehet ilyenben részem). Korábban hasonló szituációkban mindig felment a vérnyomásom az irigység és a negatív tapasztalatok hatására, de ma már egyáltalán nem érdekel, nincs rám hatással, csak az a fontos, hogy jussak valahogy előre a karrieremben.

Annyira megváltozott a személyiségem, hogy már egy cseppnyi érzelem sincs bennem és ma már csak akkor lennék képes egy csajhoz vonzódni, ha látnám rajta, hogy én vagyok minden vágya.



2015. nov. 21. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
velem is ez van haver :) most a karrierem fontosabb mint 1 barátnő aki 1et gondol és lelép mert unalmas a kapcsolat meg hogy ő még élni akar... meg kímélem magam az ilyenektől
2015. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem. Ma is láttam egy tök aranyos párt a metrón. A lány átlagos testalkatú volt (volt rajta némi plusz és valószínű formátlan is lehetett ruha nélkül), a srác is teljesen átlagos arcú és testalkatú mégis ott ölelgették, mosolyogtak és puszilgatták egymást miközben azt mondogatták, hogy "szeretlek".

Ilyenkor pedig nem az jut eszembe, hogy bárcsak szörnyű kínok között pusztulnának el amiért szeretik egymást és nem is az, hogy nekem miért nincs, egyszerűen csak aranyosak voltak.

Inkább az jutott eszembe, hogy velem is lehetne még így, ha nem lennék olyan amilyen.

2015. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Hasonlóan látom,mivel nekem sincs esélyem ilyesmire egyáltalán.

Volt olyan,hogy látták is a pár tagjai,hogy baromira idegesítőek,mert én meg ha hasonlót látok,azonnal elfordulok ha tudok,és nem nézegetem az ilyeneket...

Pont azért,mert feleslegesen minek szenvedtessem magam ilyenekkel...

24/F

2015. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
A látszat legtöbbször csal. Lehet, hogy iszonyat tré a kapcsolatuk, csak van pár kellemes pillanatuk. Sose irigykedj. Amúgy nekem meg abból van elegem, hogy leginkább az agyatlan fruskák találnak be nálam. Nekem nő kell, nem kényes kislány. Na visszatérve: nem is kell ezen kattognod, csinálj karriert, akkor majd kinyílsz, magabiztos leszel, és magával vonzza majd a nőket ez.
2015. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 Jaguar_Warrior nevű felhasználónak: Félre ne érts, nem az összes szerelmes pártól vagyok rosszul, csak azoktól, akik abban a tudatban, hogy milyen tökéletesen néznek ki (elismerem, ez irigység) szó szerint felfalják egymást az utcán, csak hogy még véletlenül se kerülje el senkinek se a figyelmét. Ilyenekre gondolok: [link]

Akiken viszont látszik, hogy esetleg nem szépek, adott esetben csúnyák, de belülről annyira szeretik egymást, hogy ez őket nem érdeklik és ennek ellenére képesek ugyanúgy kimutatni az érzelmeiket, azokra nemhogy nem vagyok irigy, de egyenesen tisztelem és kívülállóként büszke vagyok rájuk, hogy szembe mernek menni a felszínességen alapuló konvenciókkal.

2015. nov. 22. 00:10
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Bár én sosem éreztem irigységet, de most már nem is nézem meg őket.


Nem nagyon érdekel a kapcsolatosdi évek óta, semmilyen formában!

2015. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ilyenek sosem gondolkodnak előre, csak az adott pillanatnak élnek. Az az egy dolog boldogít - még ha gonosz is vagyok emiatt -, hogy ha kiderül, hogy van valami gebasz van köztük, akkor dobják egymást ahelyett, hogy megbeszélnék, megoldást találnának a problémákra... Tehát nekik sem tartós a kapcsolatuk sosem, csak a rózsaszín ködtől nem látnak előre:).
2015. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most biztos keresztre leszek feszítve, de én a munkában is jobban tudtam teljesíteni miután összeköltöztünk a párommal. Ha van egy szerető otthon ahova vissza lehet húzódni ami támogat és érzelmi biztonságot ad, én jobban be merem vállalni a rizikós döntéseket munkában. Eddig se féltem viszont a hetekben egy olyan kinevezést kaptam ami 4-6 évvel tapasztaltabb kollégát kívánna meg, szükséghelyzet volt, de most meg kell állnom a helyem. Kaptam 8 beosztottat magam alá akiket össze kell fogni és megmutatni, hogy a 10- év fiatalságom ellenére jó főnökük tudok lenni. Ha nem lenne otthon a párom hát, jóval nehezebb lenne.

Ez az érzelemmentesség nálam is megvolt, de ha eljön a megfelelő ember át fog szakadni a gát. Nem a sorozatos kudarcok miatt húztam fel falat, egyszerűen a külsőm ellenére a belsőmben semmi nőiesség nem volt, ez pedig azért kevés pasinak jön be, aztán jött a párom és olyan dolgokat látott bennem melyekről én nem tudtam. Nem mondom senkinek, hogy tartson ki vagy reménykedjen, majd az élet hozza a dolgokat magával.

2015. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem foglalkoztatna a dolog, akkor ez a kérdés meg sem született volna. Úgyhogy gondold át még egyszer, hogy foglalkoztat-e a kérdés, vagy sem.
2015. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nos kedves kerdezo en teljesen osztom a velemenyedet igaz no vagyok es kapcsolatban elek de igen irigylem azokat a parokat akik csokolozva mennek vegig az utcan. ok legalabb boldognak latszanak. en is inkabb a meloba folytom banatom es olykor sajnalom magam. siratom azt az idot amit elpazaroltam. erdekelne a szerelem de nem tudok szabadulni a multamtol ugyhogy megmaradok a parommal maganyosnak!!!
2015. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!