Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy srácba, de barátnője van. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Tudom, undorító, hogy szét akarok zúzni egy kapcsolatot, de nem érdekel. Nekem ez a srác kell, és úgy érzem, hogy én is neki, de eddig jó kislányt játszottam, nem léptem semmit. Viszont egyszer élek, és nehogy már egy vadidegen csaj miatt ne lehessek boldog. Valaki, aki nem teljesen beszűkült, tudna segíteni?
2015. okt. 18. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Miből gondolod, hogy jogod van szétszakítani őket pusztán azért, hogy jól érezd magad... izéééé.... elnézést, nő vagy, neked ez jár, kérlek ne tépjetek szét feministák, alázatosan elnézést kérek.


Nyugodtan rombold le a párkapcsolatukat, jogod van elvenni azt, amit akarsz, hisz ki mondatná meg, hogy mit is tegyél, elvégre ő csak egy férfi, azért létezik, hogy téged boldoggá tegyen, más funkciója nincs is, ha pedig nem akar téged, akkor nyugodtan alázd porig, hisz egy olyan idióta véglény, aki nem hajlandó kielégíteni a vágyaidat nem is érdemel mást.

2015. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Amikor ilyeneket olvasok mindig elgondolkodom, hogy mi motiválja a 3. felet, azaz téged. Most vagy ennyire önelégült, vagy ennyire naiv vagy. Ha sikerül elcsábítanod a srácot, akkor az nem csak rólad bizonyítvány, de a másikról is. Ha egyszer sikerült valakinek lecsábítania, mert pl újdonság volt a csaj, akkor szerinted miután 1-2 év után megun, akkor szerinted nem csábítják el pillanatok alatt mellőled? :D Dehogynem, most te vagy neki a kaland, az új, nemsokára más lesz, utána meg jössz vissza sírni, hogy mekkora köcsögök a férfiak :D ( Ez fordított női esetben is ugyanaz, mielőtt valaki félreértelmezné.)
2015. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Akkor ilyen hozzáállással kívánom neked, hogy a te kapcsolatodat is egy r..banc szakítsa szét, mint amilyen te vagy!


Egyébként meg, lehet, hogy hiába próbálkoznál, mert amelyik kapcsolat szilárd, azt egy harmadik fél nem tudja szétszakítani!

Megkímélhetnéd magad a csalódástól és a fölösleges időbefektetéstől!


Keress egy szabad srácot!

2015. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

millió + 1 fiú van aki szingli és szeretne barátnőt találni. Nem hiszem hogy egy se tetszik közülük és pont az kell aki másnak is.


Olyat úgy se találsz aki abban segít hogy hogyan tegyél tönkre egy kapcsolatot.

2015. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Én leírom Neked, ha nagyon akarod, de nem egy olyat láttam, hogy az ilyen nő meg lett csalva adott pasival, szóval visszakapta elég hamar. Egyébként azt honnan szeded, miből gondolod, hogy a srác nem szereti a csajt, és otthagyná?? és hogy téged nem, mert téged szeretne?
2015. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Gusztustalan egy teremtmény vagy...Próbálkozhatsz,talán sikerrel is járhatsz,ha a pasit a farka irányítja.Azután te is egy megunt darab leszel a vitrinben.Tudod,a magad fajták általában ezt kapják vissza.
2015. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Szívből remélem, hogy egy szép napon te kerülsz a másik térfélre. 3 gyerek és 20 együtt töltött év után. Megérdemled.
2015. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki a kérdezőt szídja.

Én pedig úgy tartom, hogy ha egy kapcsolat jól működik, nincs az a 3. fél, aki szétszakíthatná!

Kérdező, próba szerencse. Vagy összejön, vagy nem. Ha erős a kapcsolatuk nem fog...

2015. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

8. válaszolónak!

Helyesen: szidja (rövid az i).


Innentől téged is szidunk, mert arra biztatod, hogy szedjen szét egy kapcsolatot. Családos férfi esetében is biztatnád-e?

2015. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#8


A 3. válaszomban ugyanazt írtam le én is, hogy ha egy kapcsolat jól működik, akkor egy 3. fél nem tudja szétszakítani!


Értő olvasást ajánlok neked!


Viszont én nem biztatnám a kérdezőt arra, hogy tegye meg, amit eltervezett!

2015. okt. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!