Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval ha túlsúlyos vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval ha túlsúlyos vagyok (kb 20 kg plusz), akkor esélytelen párt találnom? 22l

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 15:31
1 2
 11/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:

6-os,egy szemmel sem jobbak.

Orvosok gyakori vendégei előbb vagy utòbb.Ennyi.

A kérdezőnek nem esélytelen pàrt talàlni. A felesleg sok. De ezem lehet vàltoztatni ha akar. Ha nem akkor meg vàlasszon azok közül,akik a telt lànyokat kedvelik. Ilyenek is vannak!!!!!

2015. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én összejönnék veled, ha normális vagy.
2015. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez nem a kilóktól függ :) ugyanolyan esélyed van, mint bárki másnak. 20 kiló nem olyan sok. Olyan pasik találnak meg úgyis, akiknek tetszel ;)
2015. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha az alap súlyod 80 kg és ahhoz jön még 20 kg az nem vészes.

De ha 50-hez jön + 20 az lehet h sok.

De a lényeg, hogy aki a husikásabb nőket szereti annak kelleni fogsz.

2015. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

NEm esélytelen, de nyilván ha csinos, vékony lennél, akkor több esélyed lenne.


Egyébként számomra elrettentő..22 éves vagy, ekkora plusz súllyal. Mire számítson egy férfi 20 év múlva 2-3 gyerek után? Ilyen értelemben, ha férfi lennék, akkor nálam semmi esélyed nem lenne. De szerencséd, mert nő vagyok. Biztos van akinek tetszenél.

2015. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

14-es te aztán számolsz valahogy. :D

80+20 nem sok

50+ 20 az sok. :D

2015. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!